02 Eylül 2015

Acıbadem Hastaneleri Keyfi Faturalandırma.

Hem eşimi
hem de çocuğumu yıllardır Acıbadem International hastanesine götürmekteyim.
29.08.2015 tarihinde eşimin migreni arttığı için acil olarak Acıbadem Atakent hastanesine götürdük. Daha önceleri birkaç
defa bu migren ağrıları yüzünden international hastanesine gidip hiçbir ödeme
yapmadan çıktık. Tedavi olarak her zaman yapılan
serum ve ağrı kesici yapılıp 2 saat civarı odada yatarak geçirdik. Ancak iş
ödemeye gelince 45 liralık bir fatura çıkardılar. İşin anlaşılmaz tarafı bu
tedavinin ayakta olarak kabul edilmesi. Biz serumu gezerek almadık.

Bahri 1.017 Okunma

Cevaplar

 • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi02 Eylül 2015

  3621024 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

 • Bahri01 Eylül 2015

  Sayın acıbadem şikayetin geri kalanı yorumlardadır. Yorum sıralaması yorumun eklenme sırasına göre olduğu için ters oldu. Metnin tamamına yorumları aşağıdan yukarıya doğru okuyarak ulaşabilirsiniz.

 • Bahri01 Eylül 2015

  Özet olarak; standardınız olmayan, o gün onay departmanınızda kim çalışıyorsa onun ruh haline göre belirlediğiniz ödeme planlarınız için, hem hastanenizden hem de yenilemesi gelen eşim ve çocuğumun acıbadem sigortaları için kullanmama kararı almak üzereyiz.

 • Bahri01 Eylül 2015

  Daha önceleri de bu anlamsız faturalarla karşılaştık ama bide ilgisizlikle karşılaşınca artık acıbademe duyduğumuz güveni ve sevgiyi kaybetme durumuna geldik. Daha önce de International da oğlumun çatlayan ayak tarak kemiğine çekilen röntgeni keyfi bulup fatura kesmişlerdi. Röntgen çekmeden çatlağı görebilen süperman çalıştıran biyer biliyorsanız lütfen bildiriniz. Ve yine eşimin böbrek taşına bakmak için kullanılan ultrasonun için de keyfi denilmişti. Ultrason için de önereceğiniz şaman ya da hoca varsa bildiriniz.

 • Bahri01 Eylül 2015

  İşin en anlaşılmaz tarafı her hastanenizin kendine özel uygulaması olması. Atakent hastanesinin lokasyonunun International gibi kalbur üstü bir semtte olmamasından dolayı yapılıyor zannediyoruz. Çünkü yeşilköydeki ilgi ve alaka atakentte ne yazık ki yok. Doktor bile eşimi 2 metre mesafeden muayene etti. Madem oradaki insanları önemsemeyecekseniz lüks semtlerde hastane açmaya devam etseydiniz.

 • Bahri01 Eylül 2015

  Her eşimi hem de çocuğumu yıllardır Acıbadem International hastanesine götürmekteyim. 29.08.2015 tarihinde eşimin migreni arttığı için acil olarak mesafe olarak da yakın olduğu için acıbadem Atakent hastanesine götürdük. Daha önceleri birkaç defa bu migren ağrıları yüzünden international hastanesine gidip hiçbir ödeme yapmadan çıktık. Fakat buna güvenerek hastalığından aciliyetinden de dolayı evimize yakın olan Atakent hastanesine gittik. Tedavi olarak her zaman yapılan serum ve ağrı kesici yapılıp 2 saat civarı odada yatarak geçirdik. Ancak iş ödemeye gelince 45 liralık bir fatura çıkardılar. İşin anlaşılmaz tarafı bu tedavinin ayakta olarak kabul edilmesi. Biz serumu gezerek almadık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön