10 Ağustos 2015

Acıbadem Hastaneleri Kan Alma Sorunu!

Bundan yaklaşık 5 sene önce oğlumun doktoru kan tahlili istedi. Biz de oğlumuz için en nezih en temiz olduğunu düşündüğümüz Acıbadem Bursa Hastanesi'nde tahlilleri yaptırmayı uygun gördük. Sabah aç karnına gittik kan aldırdık. Oğlum hem acıdan hem açlıktan çok ağladı. Yanımda götürdüğüm yemeği yedirmeye başlamıştım ki hemşire gelip kan yetersizmiş bir daha alacağız demesiyle başladı hikayemiz. Biz akıllanmamış olacağız ki 1 ay önce aynı hastanede ikinci kez doğum yaptım. Önce kızımdan alınan topuk kanı yetersiz olduğu için bakanlıktan yazı geldi bir daha topuk kanı alındı. Sonrasında doktorumuzun istediği tahliller eksik girildiği için bir daha kan alınmak zorunda kaldı. Paramızla rezil olduk.

Zeynep 1.005 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep10 Ağustos 2015

    Sayın yetkili, firmanız bu durumu zaten biliyor ve özür dilemek dışında yapılabilecek de bir şey yok. Özür dilendi ama bir şey ifade etmiyor. Ben bir yetkili daha arayıp "haklısınız benim de çocuğum var çok üzüldüm şanssızlık işte. Özür dileriz "desin diye şikayet yazmadım. Herkes okusun da sizi tercih etmesin, başka çocuklarda deneğe dönmesin diye yazdım.

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Sayın İlgili, 3455145nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.  Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön