16 Haziran 2014

Acıbadem Hastaneleri İlaç Yazmak İçin Yeniden Kayıt Açmamı İstedi.

15 Haziran Pazar günü Acıbadem Hastaneleri dahiliye doktorun istediği laboratuvar tetkikleri için hastaneye gittim. Bu arada bir ilaç yazdırmak istedim. Bu ilaç doktorum tarafından da bilinen bir ilaçtı. Acil servise gittim. Laboratuvar girişim olduğu için işlemin poliklinik tarafından yapılabileceği söylendi. Polikliniğe gittim.

Orada görevli bayan sanırım doktoru aradı ve görüşmesinin sonunda bana yeniden giriş yapılması gerektiğini söyledi. Neymiş? Doktor yeniden muayene edecekmiş. Ayrıca bunun için de para alacağız demiyorlar da muayene edileceğimi söylüyorlar. Anlaşmalı kurumlar ve çalışanlarının bu kadar mağdur etmesi etik bir yaklaşım değildir. Hem de bu davranışlar dürüstlükten de epeyce bir uzaktır. Laboratuvar giriş olduğu halde nasıl ikinci bir kayıt açmak talep edilir?

Dursun 2.544 Okunma

Cevaplar

  • Dursun19 Haziran 2014

    Firmanın şikayeti çözümlediği falan yok. Sadece şikayeti cevaplandı durumuna getirmek için standart bir yanıt yazıyorlar. Yoksa herhangi bir geri dönüş bile yapılmıyor.

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi16 Haziran 2014

    Sayın İlgili, 2506007 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön