31 Ekim 2013

Acıbadem Hastaneleri İhmalkarlar Ve Hastaya Karşı İlgisizler!

Ben annemi 20 gün önce kaybettim... Eskişehir Acıbadem Hastaneleri'nde tedavi görüyordu. Kolon kanseri karaciğer metazdas yaptığı için kemoterapi alıyordu, ameliyatı 9 ay önce yineAcıbadem Hastanelerinde oldu.

10 kür kemoterapi aldıçekilen pet de tedaviye %50 cevap verdiği söylendi. 10. kürü alınca fenalaştı bağırsakta tıkanma olduğunu tedaviye hiç cevap vermediğini söylediler madem öyle neden kemoterapi yapıldı bize baştan söylenmedi.

Kadının acısı yetmiyor gibi kemoterapinin yan etkilerini yaşadık. Artık çişi ağzından geliyordu hastaneye aldılar ama bir ağrı kesici yapmaktan acizlerdi. Hastaya ilgi sıfır tamamen 5 yıldızlı otel havasında sadece gösterişi var eminim Devlet hastanesine gitse ilgi görürdü.

Fatma 970 Okunma

Cevaplar

 • Fatma 15 Nisan 2014

  annemin ameliyatını gerçekleştiren dr.İHSAN hocaya teşekkür ediyorum.İhsan bey kemoterapinin kendi branşına girmemesine rağmen yinede bir açıklamada bulundu hasta yakını olarak hastamın durumunu bilmek benim en doğal hakkım olduğunu söylediğimde haklısın kemoterapiye cevap alınmadığını bize söylenmesi gerektiği konusunda haklı olduğumu söyledi,DR. ihsan ORUK hocaya çok teşekkür ederim. ACIBADEM hastanesini bize yaşattığı adına yakışır acılıktan dolayı unutmayacağım

 • Fatma 10 Aralık 2013

  ben bu konuda ne zaman aydınlatılacağım bekliyorum,

 • Fatma 17 Kasım 2013

  Bekliyorum

 • Fatma 05 Kasım 2013

  lütfen gereken ne ise yapılsın sizden rica ediyorum.temmuz ayında çekilen pet sonucu ve eylülde çekilen BT sonucunu ankarada bir onkolog doktora gösterdim bu hasta yaşıyormu bağırsaktan acil ameliyat olması gerek dedi. bunu ankaradaki onkolog doktor gördüyse eskişehirdekiler niye göremedi?neden bize bişey söylenmedi?ben bu durumda netice belliydi ama kemoterapi devam edilerek devletten para almak için annemin acı çekmesine seyirci kalındı diye düşünüyorum yada tedaviye cevap vermediğini bize söylenmesi gerekmiyormuydu bunu bilseydim kesinlikle kemoterapi aldırmazdım birde kemoterapinin yan etkilerini yaşadı 9 ay sürünerek acı çekerek yaşayana kadar 4 ay normal yaşamasını tercih ederdim. üre ve kreatinin bu kadar yüksekken neden diyalize alınmadı? göz göre göre ölmesimi beklendi?ben annemi özel hastane daha ilgi gösterir diye getirdim bağıra bağıra ölsün beni kurtarın diye değil lütfen elinizi vicdanınıza koyun orda olan sizin anneniz olsa ne hissederdiniz şimdi benim gibi bunu sebebini sormazmısnız?

 • Fatma 05 Kasım 2013

  hastanenin çözüm aramasında çok geride kaldıklarını düşünüyorum kanser hastasının nasıl bir ağrısı olduğunu herkes biliyor ama morfin yapmaalrı gerektiğini söylemek bizim görevimizmiydi orda beni kurtarın diyen sizin anneniz olsa ne yapardınız?ben uyuyamıyorum biri beni aydınlatsın bu konuda içim hiç rahat değil

 • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi01 Kasım 2013

  Sayın İlgili, 2090509 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön