05 Eylül 2013

Acıbadem Hastaneleri Hatalı Boyun Fıtığı Ameliyatı Yaptı!

Anneme Acıbadem Kozyatağı Hastanenizde dr. K** o**tarafından yapılan boyun fıtığı ameliyatında yaptığı hatalar ve hastanın ameliyatında sonrası dahi çektiği acılar sonucunda Kozyatağı hastanenizin direktörü Dr. d**d**ile yapılan görüşmelerde sonuç alınamaması ve arayıp defalarca not bırakılmasına rağmen, geri dönüş yapılmadı .

Bu sebeple doktoru ve Kozyatağı hastanenizi mahkemeye vermeye , Sağlık Bakanlığı'na şikayete , sosyal medya aracılığı ile yapılan yanlış ameliyatı yaşanılanları , alınan haksız ücretlerin hakkında tüm yasal haklarımızı kullanmak üzere, tüm hızımızla hazırlıklara başlamış durumdayız.

Mehmet 1.219 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 08 Eylül 2013

    Şikayetimle ilgili hiçbir girişim ve ne yapıldığına dair bilgilendirme yapılmadığından izleyeceğim kanuni yollardan vazgeçmeyeceğim.ameliyet öncesi yapılan hatalar silsilesini ameliyat sonrası halen çekilen ızdıraba ait belge ve bilgileri herkezler paylaşacağımı tarafınıza bildiririm.

  • Acıbadem Sağlık Grubu Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın İlgili, 1990016 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön