Acıbadem Hastaneleri Doktorların İlgisiz Tavırları!

Gamze E. |

10 seneyi geçkin bir süredir ailecek Acıbadem'de tedavi görüyoruz. Ancak son iki senedir çalışan ve doktorların tavrı kesinlikle eskisi gibi değil.Ticarethaneye dönüşmüş durumda.Dün Fulya Acıbadem'den randevu alıyorum ve randevu saatimi çağrı merkezinden sistemden verdiler. Bugün ise doktorun vizite saatleri içerisinde olmadığını ve bu saatlerin 1 Ekimde yenilendiğini ve benim de bu saate denk geldiğim için saatimi değiştirmem gerektiğini söylediler. Hayatımda böyle saçmalık görmedim. Sistemin revizesini hastanın telafi etmesini beklemek? Böyle bir mantık olabilir mi? Başka saatte gidebilecek olsam o saate randevu alırdım. Kendilerini tek hastane zannediyorlar!

Etiketler :

Randevu Hizmetleri Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gamze E.
  12 Ekim
  12:50

  Tarafıma çözüm ile ilgili kurum tarafından dönülmedi. Kendim çözümledim. Bu yüzden şikayetimi değerlendiremiyorum. Bir oyomatik yanıtla çözüldüğünü mü sanıyorsunuz?

 • Gamze E.
  01 Ekim
  15:04

  Gidip muayane olduğumda çalışanların sistemsizliği olduğunu gördüm. Bir Acıbadem klasiği... Fulya'da, Maslak'ta, Bakırköy'de her yerde aynı şey söz konusu.

 • 01 Ekim
  13:37

  Sayın İlgili,

  2726387 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.