22 Nisan 2013

Acıbadem Hastaneleri Check-Up Ücretlendirme!

Acıbadem Hastanelerinden telefonla almış olduğum Check-Up hizmetini yaptırmamama rağmen kredi kartımdan ücreti kesilmektedir. Yatalak bir hastamın olması ve ona yalnızca benim bakmam yüzünden bu hizmeti alamamış bulunmaktayım. Hastamın her geçen gün bakımının ağırlaşması benim Bursa'ya yada başka bir yerdeki Acıbadem Hast. gitmemi olanaksız kılmaktadır.

Satış esnasında telefonda ki bayanın güzel ve etkili konuşması benimde o an için yanılmam ve birden bu hizmeti kabul etmem şuan beni bu duruma getirmiştir. Bu hizmetten koşullarım müsait olmadığı için caymak istiyorum. Bu güne kadar kesilen tutarın tarafıma iadesini istemekteyim. İptal süresi ile ilgili satış sırasında bir açıklama yapılmadı.

Nuray 284 Okunma

Cevaplar

  • Nuray 25 Nisan 2013

    Acıbadem mobil sağlık ile konu olan cekup hizmet bedeli ile ilgili firma yetkilisi ile görüşme sağlamış bulunmaktayım. Bu görüşme neticesinde firma iade talebimi kabul etmiş ve hesabıma yansıtılacağını söylemiştir. Bende konu ile ilgilendikleri için tüm Acıbadem yetkililerine ve şikayetvar com'a teşekkürlerimi iletiyorum. Teşekkürlerrrr.

  • Acıbadem Sağlık Grubu Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın İlgili, 1757416 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön