23 Ocak 2014

Acıbadem Hastaneleri Acilde Takılan Serum İçin 703 TL Aldı.

20-01 tarihinde kusma, ishal, mide bulantısı ve ateş şikayetiyle Bakırköy Acıbadem Hastaneleri acile gittim. Grip ve gıda zehirlenmesi teşhisi kondu. Gebeliğim nedeniyle ilaç veremedikleri için sadece serumla c vitamini ve bulantı kesici verdiler. Faturası tam olarak 703 TL olarak çıktı. Yasal olarak benim durumumdaki acilden gelen hastaya böyle bir bedel ödetme hakları yok. Sağlık Bakanlığı'na elimdeki evraklarla başvurusunu yapacağım.

Didem 2.064 Okunma

Cevaplar

 • Didem'in Teşekkür Mesajı24 Haziran 2014

  Hastane mağduriyetimin bir kısmını giderdi. Doğumumda da indirimli fiyat uyguladılar. Gösterdikleri duyarlılık için teşekkür ederim.

 • Didem14 Şubat 2014

  Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Şikayetimle ilgili hastane yetkilisi Çiğdem Hanım beni aradı ve kaza, çok acil müdahaleler gibi durumlar hariç bu ücret tarifesinin uygulandığını ve SGK'dan şikayetim sonrasında da aynı bilgileri alacağımı, ama yıllardır o hastaneden hizmet aldığım için (o zaman özel sağlık sigortam vardı) faturamla birlikte hastaneye geldiğim takdirde bir kısmını telafi edebileceklerini söylediler. Bugün kendisini aradım ama ulaşamayıp not bıraktım. Yani halihazırda bir mağduriyet giderme henüz söz konusu değil ama bir gelişme olursa sizlere de aktaracağım Arzu Hanım.

 • Didem27 Ocak 2014

  Henüz bir geri dönüş olmadı

 • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi23 Ocak 2014

  Sayın İlgili, 2252824 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön