02 Eylül 2013

Acıbadem Hastaneleri Acil Servisten Alamadığı Ücreti Muayenede Alıyor!

30 Ağustos 2013 tarihinde annemi kaşıntı ve vücudundaki sürekli artan kızarıklar ve şişlikler nedeni ile bize çok yakın olan Acıbadem'deki Acıbadem hastanesine kaldırdık. Önce acil doktoru baktı ve 5 dakika sonra dermotolog geldi. Kan testi yapıldı, temiz çıktı ve Ürtiker Alerji teşhisi konuldu. Tedaviye başlamadan bize faturadan bahsettiler, 2. doktor muayenesine karşı çıkmamıza rağmen muayene ücretini eklediler. Benim burada kabullenemediğim para için 2. doktoru getirdiler bize sormadan.

Hemşireler kimi ilaç sulandırılarak yapılır diyor, kimi kalça iğnesi sulandırılmaz diyor. 3. gün hala sonuç yok her gittiğimizde fatura. Şikayetimi E-devlet sitesine yapacağım.

Aylin 706 Okunma

Cevaplar

 • Aylin 17 Aralık 2013

  Başhekim hala konuyu inceleyemedi mi? Yok artık yıl bitti.... İnsanları kandırma ve oyalama konusunda sizin gibi bir işletme görmedim. Konuyu başka yollarla çözüme kavuşturmak en doğrusu isminizi duydukça sinirlerim bozuluyor...

 • Aylin 07 Kasım 2013

  Bugün 7 Kasım 2013 hala bana geri dönüş yapılacak.

 • Aylin 03 Ekim 2013

  50 kişi arar sizi dinler anı bir kez daha yaşatır ama sonuç yok......

 • Aylin 11 Eylül 2013

  2 kez arayıp durumu sözlü dinledikten sonra olay bitti zannediyorlar... İNSAN HAYATINI CİDDİYE ALMAYAN HASTANE ŞİKAYETİ NE KADAR CİDDİYE ALABİLİR !!!

 • Aylin 06 Eylül 2013

  Arandım ve şikayetimin tamamı sözlü olarak dinlendi, henüz sonuç yok......

 • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi02 Eylül 2013

  Sayın İlgili, 1989413 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön