30 Ocak 2014

Acıbadem Hastaneleri 5 Hafta Sonra Tükürük Örneği Yetersiz Dedi.

Yaklaşık 5 hafta önce genetik check-up için tükürük örneği alındı ve Amerika'ya gönderildi. Bugün beni arıyorlar numune yetersizmiş. Bu nasıl mantık dışı bir yaklaşımdır. Acıbadem Hastaneleri, 5 hafta sonra mı numunenin yetersiz olduğuna karar veriliyor?

Mehtap 1.155 Okunma

Cevaplar

 • Mehtap 21 Mart 2014

  30 Ocak'tan beri halen netleşen bir işlem yok. Bugün Burcu hn.la gene görüştüm 6 kez satış birimine durumu iletmişler. Beni gönderdiniz mailde cc.ye koyun diyorum yetkileri dışındaymış. Bu nasıl ilkel bir çalışma şeklidir. Sözde çöüzm odaklı olacaklar. Çözümleri sadece söylemsel "Çok haklısınız. Arkadaşlarımız sizinle en kısa zamanda irtibata geçecek " vs vs. Ne oldu bu arkadaşlara? İşimi bıraktılar 1,5 aydır halen bana ulaşamıyorlar..

 • Mehtap'ın Teşekkür Mesajı25 Şubat 2014

  15:20 'de 544 29 29 No.lu telefondan Pınar Hn. ile görüştüm. Durumu detaylarıyla anlattım. Haklı olduğumu, onlarda talebimi ilettiklerini ve ilgili arkadaşlarının en kısa sürede dönüşlerini sağlayacaklarını bildirdiler.

 • Mehtap 24 Şubat 2014

  24 Şubat itibariyle halen hizmet bedeli tarafıma ödenmemiştir. Kaydı alıp sizinle 3-4 güne kadar arkadaşlarımız irtibata geçecekler denmiş ancak 15 iş günü geçmesine rağmen halen bir yetkilinin ücret iade işlemini yapıyor olduklarına dair benimle irtibat kurmasını bekliyorum.

 • Mehtap 24 Şubat 2014

  Bugün 24 Şubat ve halen Acıbadem'den benimle irtibat kuran biri olmadı :(

 • Mehtap 13 Şubat 2014

  Müşteri Hizmetleri Burcu Hn. aradı. Kendisine gerekli bütün detayları verdim ve sonrasında vermeyi talep ettikleri hizmetin benimle konuşulan şekilde gerçekleştirilemediğini söyledim. Opsiyon olarak tarafıma iletilen şıklardan ücretin iadesini talep ettim. Bununla başka bir birimin ilgileneceğini ve o arkadaşlara detayları ileteceklerini bildirdiler. Ancak 5 iş günü geçti halen benimle irtibat kuran olmadı .

 • Acıbadem Sağlık Grubu Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sayın İlgili, 2266362 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön