31 Ocak 2014

Acıbadem Hastaneleri 1.5 Aydır Paramı İade Etmediler!

13.12.2013 tarihinde Acıbadem Hastaneleri'nden mobil sağlık hizmeti satın aldım. İşlem cuma günü gerçekleştiğinden 16.12.2013 pazartesi tarihinde bana ekstra bir şey katmayacağını düşündüğüm için iptal ettim. Bana poliçeyi satan arkadaşlar 7 gün içerisinde arayın hemen iptal ederiz sözlerini kullandılar.

Bu kadar zaman geçmesine rağmen bu arada yaklaşık 15 kere ilgili arkadaşları aradım. Her seferinde bugün yarın iptal edileceğini söylediler. Aldığım cevap hep aynı yılbaşı yoğunluğu vardı en kısa zamanda aranacaksınız ama hala aranmadım. Bugün aradım muhasebe kaynaklı sorundan dolayı paranızı iade edemediklerini belirttiler. Bu parayı iade etmeme konusunda ellerinden geleni yapıyorlar.

Soner 344 Okunma

Cevaplar

  • Soner 03 Şubat 2014

    benim ikizlerim acıbadem hastanesinde doğdular.hastaneden doktarlarından çalışanlarından son derece memnun kaldım.Fakat bu son mobil hizmeti gerçekten benim bu kurumdan nefret etmeme neden oldu.acıbadem gibi büyük ve kurumsal bir kurumun böyle bir hizmet için bu kadar kötü personel seçimi yapması gerçekten talihsizlik olarak nitelendiriyorum.çalışanların tutumları son derece kötü.dönüş yapılacak deniyor aranılımlıyorum.param iade edilecek deniyor edilmiyor.sırf bu kötü hizmet yüzünden çoçuklarımın doktorlarını başka hastaneye kaydırdım.tek isteğim bir an önce paramın iade edilmesi.2 aydır kullanmadığım bir hizmetin parasını ödemek zorunda kaldım:( yazıklar olsun..

  • Acıbadem Sağlık Grubu Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın İlgili, 2262715 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön