Acer Bilgisayarımı Sms Infocom Servisi Kusurlu Gönderdi!

Bahri E. |

Garanti süresi dolmuş çalışır durumda bulunan Acer 5742G bilgisayarımı Acer Servisi Bölge Onarım Merkezi: Sütçü Yolu Caddesi Ataşehir- İstanbul'a gönderdim. Dün servisten aranıldım 05436**** numara tarafından benim çalışır durumdaki bilgisayarımın yapılan müdahaleden sonra artık hiç çalışmadığını anakart arızası olduğunu 1120 TL masrafı olduğunu söylediler.

Bende yaptırmadan cihazı istedim 50 TL onarım tespit ücreti istediler. Lakin bir problem var benim aşırı ısınınca kapan bilgisayarım artık hiç çalışmıyormuş kısaca Bozdular bilgisayarımı. Önceden müdahale gördüğü bahanesi ile de kabahatlerini de kabul etmiyorlar. Halbuki %de 1000 bilgisayarım çalışıyordu. Telefona ulaşılamıyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Bahri E.
    25 Ocak
    21:52

    Yazıklar olsun bilgisayarımı bozdukları yetmiyormuş gibi birde bilgisayarımın anakartını haşat etmişler mahvetmişler.Bozdunuz bozdunuz bari bilgisayara müdahale etmeyin kimden izin aldınız.Hakımı aramak istiyorum ne yapabilirim insan bir dönüş yapar izahatte bulunur sms infocom yetkilileri telefonlarını bile açmıyorlar...