20 Ocak 2014

Acer Bilgisayarım Servisten Kusurlu Teslim Edildi!

Daha önceki şikayetimde belirttiğim konu hakkında hiçbir çözüm üretilmedi. Cihazımı windows 8 güncellemesi için alan Acer, Darty firmaları çalışan vaziyette olan PC'mi ( alırken test ettiği ve servis formunda da belirttiği gibi çalışır ürün olduğunu) çalışmaz şekilde bana geri verdi.

Servisten alınan bilgi sıvı teması olduğu gibi açıklama yapıldı ayrıca anakartı değişecek dedikleri cihaz için 620 TL ücret istendi. Başka servisten aynı ana kart 259 TL'ye satılıyor montaj dahil 300 TL nasıl bir anlayıştır bu ne anlama geliyor? Ben çalışır ürün veriyorum windows 8 güncellemesi için hem cihazımı bozuyorsunuz hemde 2 katı fiyat çıkarıyorsunuz. Cihazımın ana kartı değişmediğini nereden bileyim.

Utku 171 Okunma

Cevaplar

  • Utku 24 Ocak 2014

    hiçbir çözüm üretmek biryana dikkate dahi alınmıyorsa müşteri satış sonrasında yalnız kalıyosa bu şikayette bu firma nın kalitesiyle alakalı bir yol gösterir sanırı... kesinlikle tavsiyeyi bırakın yanına dahi yklalşılmayacak bir firma olduğunu neden diğer markalar gibi büyüyemediğini bizlere göstermiş oldu.....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön