22 Ocak 2015

Acer Aylar Oldu Tamir Edemediği Tabletin İadesini Yapamadı!

Beklemeye devam ediyoruz aylar oldu yapamadığınız cihazın parasını ödemediniz, yazık. Gold Teknoloji Marketleri kadar ilgisiz vurdum duymaz bir firma görmedim, insanları saf yerine koyuyorsun uz servislere beraber.

Eskişehir Espark Gold Teknoloji Marketleri çalışanları da çok basit, insan ilişkilerinde zayıf, problem çözmekten ziyade problem yaratmaya yönelik yetiştirilmişler gibi. Cihazı yapmıyorsunuz parasını iade edin kardeşim, ne diye uğraştırıyorsunuz insanı bugün yarın bugün yarın git gel Gold'a değişen yok kedi kadar yol yok. Neymiş Acer ödemeyi gerçekleştirmedi bu bağnazlık vurdumduymazlık! Ayıp ya hu!

Ferhat 1.707 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat21 Ocak 2015

    Şikayet ile ilgili GörüşmelerEskişehir espark gold para iadesi yapamayacaklarını beyan ediyorlar. Öyle talimat almışlar yasal olarak ayıplı hizmet (mal) anlamına geliyor. Aynı ve benzeri cihazı almak zorunda değilim. Aynı problemleri yaşamak zorunlulugu yok. Paranın iadesini talep ediyorum. Beni tüketici hakem heyetler kapısında uğraştırmayın. Emsal teşkil eden davalar ve yasa açık ve net!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön