24 Ekim 2016

Ace European Sigorta'dan Yanıt Alamıyorum.

Turkcell sayesinde bulaştığım Akıllım Güvende kapsamında gönderdiğim cihaz hakkında bilgi alamıyorum. Verilen 532757*** numarasını aradığımda, numaranız Akıllım Güvende kapsamında değildir deyip, yanıtlama sistemi bağlantıyı kesiyor. Cihazı satın aldığım Turkcell bayisine gidiyorum, bizde ulaşamıyoruz diyor. 1 dün aranmışım onu da duymamışım. Arandığım numarayı geri arıyorum, bu hat karşıdan aramaya kapalıdır diye otomatik yanıtlama sistemi çıkıyor yine.

Firmaya hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Turkcell'de bizle alakası yok diye yardımcı olmuyor. Satana kadar alakaları var, sattıktan sonra bizi ilgilendirmiyor oldu konu. Cihazımdan 10 gündür haber yok. Tekrar ararlarsa diye telefona yapışık vaziyetteyim. Bir firmaya ancak bu kadar ulaşılamaz herhalde. İnsanlar Akıllım Güvende mağdurları diye internet sitesi açmışlar maalesef geç gördüm.

Azize 1.192 Okunma

Cevaplar

  • Chubb European Sigorta Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın Azize A., Şikayetiniz incelemeye alınmış olup, tarafınıza şikayetinizin çözümü sağlanmak üzere en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön