Ace European Sigorta Yanlış Bilgi Vererek Yanıltıyor.

Şehriban A. |

Ace European Sigorta 04.02.14 saat 17.47'de bilgilendirme diye aradı müsaade ettim, henüz onayım alınmadan ısrarla adres öğrenilmeye çalışıldı. Defalarca istemediğimi söylediğim halde yoğun bir ısrarla karşılaştım bunaldım. İstememe sebebim sürekli soruldu açıklama yapmak zorundaymışım gibi hissettirildim.Söylenen fiytlarda da tutarsızlık vardı yine de kurtulmak için onayladım. Ancak bugün elime ulaşan bilgilendirme rehberinde telde söylenen hizmetlerin (benim için önemli olan ) (acil ambulans, dış sağlığı hizmeti gibi) bulunduğum ili belirtmeme rağmen bu il kapsamında olmadığını gördüm. Oysa bu söylenmemişti. Doğru, şeffaf bir bilgilendirme yapılmadığı için sigortamın iptalini ve paramın iadesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Sigorta Başvuru - İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Şubat
  16:32

  Sayın Şehriban Asma,
  Öncelikle belirtmek isteriz ki ,müşteri memnuniyeti Şirketimiz için büyük önem taşımaktadır ve memnuniyetsizliğinizin giderilmesi için gerekli tüm aksiyonlar alınmıştır.

  Bankanız tarafından iade süreciniz tamamlanmıştır.
  ACE European Group olarak dünyanın 170 den fazla ülkesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, avantajlı fırsatlarımızdan yararlanmak için Müşteri Hizmetlerimiz (444 42 23) ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  ACE European Group Türkiye Şubesi