12 Şubat 2014

Ace European Sigorta Sigorta İptali!

27 Ocak 2014 tarihinde poliçemin iptali için müşteri hizmetlerine telefon açtığımda en geç 5 iş günü içerisinde iptal servisimiz sizinle irtibata geçecek demelerine rağmen,en ufak bir geri dönüş durumu olmadı, daha sonra 3 kez müşteri hizmetlerini aramama rağmen her seferinde 5 iş günü içerisinde iptal servisimiz sizi arayacak diye oyalayıp durdular, iptal servisinden kimsenin aramaması bir yana bana poliçeyi yapan bayan tekrardan arayıp ailemdeki diğer bireylere de poliçe yapmak istedi.

Ya aynı kurum içerisinde birbirinden habersiz servisleriniz var yada işiniz sigortayı yapana kadar, hangi sosyal ortamda olursa olsun size karşı kuşkuyla yaklaşılması için aramadığınız her gün mesaj yazacağım.

Bayram 182 Okunma

Cevaplar

  • Bayram 17 Şubat 2014

    Bu şikayet sitede yayınlanmasının ertesi günü müşteri hizmetleri benimle iletişime geçtiler Tuğçe D**** Hanım poliçemin iptal edileceğini bunun hiçbir şekilde kredi kartıma yansımayacağını söyledi, yalnız bu konuşmadan 1gün sonra bana sigortayı yapan Şeyma A*** Hanım beni tekrardan arayıp sigortamın hemen iptal olamayacağını benim sigortamdan yararlanan aile bireyinin poliçesini kargoya verebilmek için onayım gerektiğini söyledi.Bugün baktığımda kredi kartımdan çekim yapılmış. Ocak'ın 27'sinden beri en az personellerinizle 10 telefon görüşmesi yaptım hala daha poliçemi iptal ettiremedim.Bir personelinizle görüşüyorum poliçeniz iptal olcaktır derken diğeri ertesi gün aksini söylüyor.Sanırsam poliçemin iptali gerçekleşene kadar 1 senelik süresi dolacak.Tabi bu süre zarfında kredi kartımdan çekim yapılmayacak denmesine rağmen çekim yapılmaya devam edilcek.Bu konuyu okuyan herkeste geri dönme mesajının ertesi gün olup sorunumun hemen çözülmüş olabilceğini sanmasın.Sorunumun çözülmediği hergün mesaj yazcam artık.

  • Chubb European Sigorta Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Bayram Demirtaş, Öncelikle belirtmek isteriz ki ,müşteri memnuniyeti Şirketimiz için büyük önem taşımaktadır ve memnuniyetsizliğinizin giderilmesi için gerekli tüm aksiyonlar alınmıştır. Bankanız tarafından iade süreciniz tamamlanmıştır. ACE European Group olarak dünyanın 170 den fazla ülkesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, avantajlı fırsatlarımızdan yararlanmak için Müşteri Hizmetlerimiz (444 42 23) ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, ACE European Group Türkiye Şubesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön