31 Mayıs 2013

Ace European Sigorta Poliçemi İptal Ettiremiyorum!

Kendim, eşim ve ikiz çocuklarımdan biri için sigorta yaptırdım. müşteri danışmanıyla görüşmelerimde ödemelerde sıkıntı çekmem halinde poliçeleri iptal edebileceğim bildirilmişti.

Ancak iptal için her aradığımda ya müşteri danışmanıyla görüşemedim yada çeşitli gerekçeler gösterilerek hala iptal edilmedi. bu problemimin bir an önce çözülmesini istiyorum.

Çetin 383 Okunma

Cevaplar

  • Chubb European Sigorta Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Müşteri Hizmetleri Departmanımız tarafından Sigortalı ile görüşme sağlanmış olup poliçelerinin devamlılığna karar verilmiştir.. Saygılarımızla, ACE Türkiye Önemli Not: Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bildirimde bulunmak için Müşteri Hizmetleri birimimizi (444 42 23) arayabilirsiniz.

  • Çetin'in Teşekkür Mesajı28 Haziran 2013

    öncelikle sorunumun büyük bir bölümünü çözmede yardımcı olan şikayetvar'a öncelikle teşekkür ediyorum.. Ancak ACE Sigorta ilk poliçemin süresinin 1 ayı doldurduğundan dolayı iptal edilemeyeceğini, 1 ayı geçmeyen diğer 2 poliçeyi iptal edebileceklerini bildirdiler ve iptal ettiler. ben hiç bir ürününden yararlanmadığım ilk poliçeminde mümkünse iptal edilmesini istiyorum.

  • Chubb European Sigorta Temsilcisi03 Haziran 2013

    Sigortalı ile görüşme sağlanmış ve ilgili poliçeleri iptal edilerek müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, ACE Türkiye Önemli Not: Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bildirimde bulunmak için Müşteri Hizmetleri birimimizi (444 42 23) arayabilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön