28 Ocak 2014

Ace European Sigorta Onayım Olmadan Kartımdan Çekim Yaptı.

2012 yılını eylül ayında 12 ay'a mahsuben Ace European Sigorta'sı yaptırdım ve senelik 300 tl olarak kredi kartımdan ücreti alındı. 2013 eylül ayında sigorta poliçem 1 yıllık yenilenmiş ve ücreti de kredi kartımdan kesilerek tarafıma gönderilmiştir. Defalarca aramama rağmen yetkililer poliçemin hiçbir şekilde iptalinin söz konusu olmadığını beyan ettiler (kaldı ki ben bu poliçenin seneye de yenilenmesi şeklinde bir ibare kullanmadım) aksini iddia eden Ace European Sigorta konuşmaların kaydı alındığı göz önünde bulundurursak ve bunu ispat edemezlerse gerekli mercilere başvurup, her türlü hukuksal yola başvuracağımı buradan bildirmek isterim. Benim onayım olmadan kredi kartımdan para çekmeleri affedilemez.

Burhan 451 Okunma

Cevaplar

  • Burhan11 Haziran 2014

    herkese tavsiyem ACE SİGORTADAN uzak durun. kartınıza bloke koyuyolar ve sizin bilginiz ve onayınız dışında ücret kesintisi yapıyolar. kesilen ücretleri ödememe durumunda her türlü hukuki yola müracat edeceğime yemin ederim.

  • Burhan11 Haziran 2014

    nerede iptal edilmiş bi söyler misiniz , kredi kartı ekstremi kontrol ediyorum hala çekim yapılıyor. 07.04.2014 tarihinde -47 tl olarak ve 19,04,2014 tarihinde 25 tl olarak 1ay içinde toplam72 tl çekim yapılmış en son gelen kredi kartı ekstresi elimde. eylül 2013 tarihi itibariyle çekilen tüm ücreti ödememeniz durumunda mahkeme yolu ile hesaplaşacağımızı bildiririm. tüm telefon görüşmeleri kayıtları incelendin bakalım....

  • Chubb European Sigorta Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sigortalının poliçeleri iptal edilmiştir. Saygılarımızla, ACE Türkiye Önemli Not: Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bildirimde bulunmak için Müşteri Hizmetleri birimimizi (444 42 23) arayabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön