Murat Ö. Teşekkür Mesajı

Geç de olsa gerekli düzenlemeyi yaptıkları için özellikle sorunumla yakından ilgilenen Tuğçe Hanım nezlinde ACE Sigortaya teşekkür ederim.

Ace European Sigorta İptal Sonrası Haksız Kesinti Yapıyor!

Murat Ö. |

1.5 ay önce yaptığım iptal ve iade başvurum halen sonuçlanmadı. Her görüşmemizde firma yetkilileri iptal ve iade işlemlerinin başladığını, bankamızla görüşmemiz gerektiğini ve iptal bölümünün 5 iş günü içerisinde bizi arayacağını bildiriyor ancak arayan soran yok.

Bankayla bugün yaptığım görüşmede 7 ay için aylık 20 TL'den toplamda 140 TL ödeme yaptığım, firmanın sadece 70 TL'sini iade ettiği ve kalan 5 ay için aylık tarafımdan tahsil edeceği 20 TL yerine aylık 10 TL tahsil edeceği söylendi. Yani hiçbir hizmet almadan senede toplam 120 TL alacaklar tarafımdan. İptal talebimden sonra halen para çekiyorlar kartımdan. Ace European Sigorta acilen iptalin ve iademin düzgün bir şekilde yapılmasını talep ediyorum!

Etiketler :

Prim İade Eksik Ödeme Sigorta Başvuru - İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ö.
  02 Ocak
  14:27

  Geç de olsa gerekli düzenlemeyi yaptıkları için özellikle sorunumla yakından ilgilenen Tuğçe Hanım nezlinde ACE Sigortaya teşekkür ederim.

 • 24 Aralık
  09:26

  Sigortalı aranarak tutarın tam iadesi konusunda bilgi verilmiş ve müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,
  ACE Türkiye

  Önemli Not: Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bildirimde bulunmak için Müşteri Hizmetleri birimimizi (444 42 23) arayabilirsiniz