18 Aralık 2013

Ace European Sigorta İptal Sonrası Haksız Kesinti Yapıyor!

1.5 ay önce yaptığım iptal ve iade başvurum halen sonuçlanmadı. Her görüşmemizde firma yetkilileri iptal ve iade işlemlerinin başladığını, bankamızla görüşmemiz gerektiğini ve iptal bölümünün 5 iş günü içerisinde bizi arayacağını bildiriyor ancak arayan soran yok.

Bankayla bugün yaptığım görüşmede 7 ay için aylık 20 TL'den toplamda 140 TL ödeme yaptığım, firmanın sadece 70 TL'sini iade ettiği ve kalan 5 ay için aylık tarafımdan tahsil edeceği 20 TL yerine aylık 10 TL tahsil edeceği söylendi. Yani hiçbir hizmet almadan senede toplam 120 TL alacaklar tarafımdan. İptal talebimden sonra halen para çekiyorlar kartımdan. Ace European Sigorta acilen iptalin ve iademin düzgün bir şekilde yapılmasını talep ediyorum!

Murat 361 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı02 Ocak 2014

    Geç de olsa gerekli düzenlemeyi yaptıkları için özellikle sorunumla yakından ilgilenen Tuğçe Hanım nezlinde ACE Sigortaya teşekkür ederim.

  • Chubb European Sigorta Temsilcisi24 Aralık 2013

    Sigortalı aranarak tutarın tam iadesi konusunda bilgi verilmiş ve müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, ACE Türkiye Önemli Not: Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bildirimde bulunmak için Müşteri Hizmetleri birimimizi (444 42 23) arayabilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön