05 Eylül 2013

Ace European Sigorta Diş Dolgusunu Karşılamıyor!

3 yıldır Ace European Sigorta'ya para ödüyorum. Ama 1 kez bile kullanmadım . Ace European Sigorta'd a 3 ayrı sigortam olmasına rağmen ilk defa diş için kullanmak istedim . Sadece diş taşları temizliği ve diş filmini kapsıyormuş . Benim dolgu yaptırmam gerekiyor .Ücrete tabi olduğunu öğrendim .

Bu nasıl sigorta böyle . Aradım ve tüm sigortalarımın iptalini ve şimdiye kadar ödemiş olduğum benden kesilen tüm paramın iade edilmesini istiyorum . Bana 2. 3 gün içinde döneceklerini söylediler , umarım beni daha fazla üzmeden bu sigortayı iptal ederler . 3 yıldır size boşuna para yatırmışım.

Fatma 275 Okunma

Cevaplar

  • Chubb European Sigorta Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sigortalı ile görüşme sağlanıp iptal/iade hakkında bilgilendirme yapılmış ve müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, ACE Türkiye Önemli Not: Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bildirimde bulunmak için Müşteri Hizmetleri birimimizi (444 42 23) arayabilirsiniz

  • Fatma22 Eylül 2013

    5 eylül 2013 de sigortamın iptalini ve kalan taksitlerin iptalini istemiştim aynı gün bana döndüler ve 1 kaç gün içinde iptalin olacagını söylediler ertesi günü tekrar aradılar taksitlerimin iptal oldugunu ve kalan taksitlerinde hesabıma geri ödendigini söylediler bende inandım ama yanılmışım malesef bankamdan taksitlerin iptal edilmedigini ve kalan paranın terkar hesabıma geri ödenmedigimi ögrendim bu nedir iptal ettik deyip kalan parayı ödetmekmi niyetiniz lütfen bu durumu düzeltin ve bana dönüş yapın yoksa sizinle yasal yollarlamı görüşelim

  • Chubb European Sigorta Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sigortalı ile görüşme sağlanmış ve poliçeleri iptal edilerek müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, ACE Türkiye Önemli Not: Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bildirimde bulunmak için Müşteri Hizmetleri birimimizi (444 42 23) arayabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön