31 Ağustos 2015

Ac Yapı Aidat Zammı!

Bir ay önce aldığım dora life Sancaktepe sitesindeki daireye 260 TL aidattan 320 TL'ye çıkardılar ve yıllık dört taksitte 404 TL talep ediliyor. 330 dairenin olduğu bu sitede yönetici ücreti 50000 TL mi bu zammın geri alınmasını enflasyon oranında zam yapılmasını istiyoruz, halen sosyal tesis yapılmadı otoparkta çizgiler yok fitnıssın adı var kendi proje tozlu sayfalarında verdiğimiz paraya yazık ayıp bu.

Levent 2.141 Okunma

Cevaplar

  • Levent26 Ocak 2017

    ali coşkun ve çetesi ece kent yönetim O kadar laf canbazı ki en kısa zamanda toplantı olacak dediler bu seneki toplantıyı iptal edip es geçtiler tebligatları PTT merkezinden alma usuluyle göndermişler geçen toplantıda tüm eksiklikler yapılacak dediler hiçbir şey yapmadılar üstelik % 40 fahiş zam yaptılar yazıklar olsun ah aldılar çoluğundan çocuğundan çıksın bu haksızlıklar sarı belde sitesi 5+1:150 TL aidat bunlar rezidans aylığı almaya başladı şhutle servis kimse istemiyor 108.000 bin TL masraf koymuşlar el insaf bütçe komple balon şişirme tam bir şark kurnazlığı yapıyoruz diyor laf canbazları ama beddua alanın sonunu kim görmüş O moment projeniz elinizde patlayacak yazın not alın bir kenara yalancının mumu yatsıya kadar yanar

  • Ac Yapı Temsilcisi22 Ekim 2015

    Değerli Maliğimiz Aidat zamları konusunda; toplantı yapılacak ve açıklama getirilecektir. Otopark çizgileri konusunda gereken planlama yapılmıştır. Kasım ayı başında uygulamaya başlanacaktır. Sosyal tesis tamamlanmıştır. Fitness aletleri konusunda da satınalma sürecinin sonuna gelinmiştir. Saygılarımızla..

  • Ac Yapı Temsilcisi03 Eylül 2015

    Değerli Maliğimiz Aidat bedelleri konusunda, kısa vadede bir toplantı düzenlenecek ve gereken açıklama yapılacaktır. Kapalı sosyal tesis tamamlanmıştır, kısa vadede hizmet vermeye başlayacaktır. Otopark çizgileri de işletme bütçesine dahil edilmiştir, kısa vadede gereği yapılacaktır. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön