25 Mart 2013

Abdi İbrahim Yan Etkisinde Açıklanamayan Ani Ölümler Var!

Ben şizofreni hastası bir insan olarak. bana yazılmış bir ilaç hakkında şikayetçiyim. Rexapin. 10 mg. ilacım yazıldı aldım. içmeden önce kullanma prospektüsünü okuyunca hayrete düştüm. ilacın yan etkileri bölümüne girince. bu ilacın, inmeye sebep olduğu, toplardamarda tıkanıklığa sebep olduğu. vede en. önemlisi. açıklanamayan ani ölüme neden olduğu.

Çok açık ve net biçimde yazılmış. bu ilacın. açıklanamayan ani ölüme sebep olduğu yazıyorken. nasıl serbest olarak bu ilaç satışta. ben ve benim gibi. şizofreni hastaları sizin deneğiniz yada kobayınız değiliz. bunun ile alakalı olarak cumhuriyet savcılığına hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım.

Hüsamettin 984 Okunma

Cevaplar

  • Abdi İbrahim Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Hüsamettin Sağlıcak, Yukarıda bahsi geçen yan etkiler; şizofreni hastalarında kullanılan antipsikotiklerin prospektüs ve kullanma talimatlarında yer alan yan etkilerdir. Bu tür yan etkiler nadiren ortaya çıksa da ürüne ait prospektüs ve kullanma talimatına bilgilendirme amacıyla mutlaka eklenmektedir. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Abdi İbrahim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön