19 Ağustos
#12442195

ABC Oto (Peugeot)  Ankara Şubesine Bıraktığım Aracımın Kilometresi Değişti!

Otomobilim 21.06.2019 tarihinde okulumun bulduğu Zonguldak İl'inde sel sebebi ile hasara maruz kalmış bulunmaktaydı. Arızayı daha öncesinde iki kere sıfır kilometre araç aldığım Ankara ABC Peugeot yetkili bayiine çektirmeyi tercih ettim ve oraya çektirdim. Aracım hasara maruz kalmadan önce 200 TL tutarında yakıt almıştım ve arıza yaptığında hemen hemen benzinin hepsi duruyordu.


Araç yaklaşık 1 ay süre sonra teslim edildi ve geldiğinde benzin ibresine baktığımda hiç benzinin olmadığını gördüm. Bunun üzerine ABC Peugeot bayiini aradım. Aracımın teslim edilirken ki kilometresiyle çıkıştaki kilometre arasında 130 km fark olduğunu ve araştırıp döneceklerini söylediler.


15 gün kadar haber alamayınca bugün tekrar aradım ve bana söylenen aracınız zor yapıldığı için 3/4 kere test sürüşüne çıktı. Bu sebeple yaklaşık 130 km bir yol gidildiği, aracı ustaların alıp keyfi sürmediği söylendi. 3 test sürüşünde 130 km fark olduğunu ilk defa böyle bir yerde gördüm. Bir daha asla buraya aracımı götürmeyi düşünmüyorum.

Can Can 699 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları