23 Mayıs 2014

ABC Mobilya'dan Aldığım Ürün Kumaşında Esneme Oldu.

Kuşadası'nda 18.01.2014 tarihinde aldığımız ABC Mobilya Polo model koltuk takımında 20 gün içinde kumaşlarında esneme, süngerlerde çökme, iskeletinde tahta gıcırtısı oluştu. Birkaç kez firmaya iletildi. Servis 24.04.2014 tarihinde geldi. Evde tamir önerdiler. İstemedik. Değişim istedik. Fabrikaya ileteceğini, 28.04.2014 'de sabah aranacağımızı söyledi.

02.05.2014 akşamı servise gelen kişiyi arayıp hala aramadığımızı söyledim. Fabrikanın arayacağını söyledi. Aranmadık. Geçen hafta satıcı firmaya durumu anlattım. Fabrikaya sizi aramalarını söyleyeceğiz dediler. Bugün 23.05.2014 ve hala bir ses yok. Koltuklar daha 1 ayını doldurmadan eski görünümlü oldu.

Gülten 5.373 Okunma

Cevaplar

  • ABC Mobilya Temsilcisi16 Haziran 2014

    Yapılan inceleme sonucunda ABC mobilyadan kaynaklanan herhangi bir sorun görülmemiştir.Bayi ve müşteri arasında satış sırasında yapılmış olan bir sözleşme var.Müşterimizin problemini bayiyle haletmesi gerekmektir. iyi günler dileriz ABC mobilya

  • Gülten11 Haziran 2014

    ABC mobilyanın satış sonrası hizmeti müşteriyi memnun edici nitelikte değildir. Ürünü sadece tamir yoluna gitmek istemektedir ki, o da rica minnet. 20 günlük mobilya takımı için şubat başı yaptığım şikayet başvuru ancak nisan sonu değerlendirilip teknik servis yolladılar. ilgisizlikten mal değişimi istedik. arayacağız dediler, müteaddit defalar bizim aramamız sonucu ve size şikayetimiz sonucu ancak haziran başı cevapladılar. gene benim aramalarımdan biriyle. kendileri aramadılar. ASLA BİR DAHA ABCA MOBİLYA ALMAM.

  • ABC Mobilya Temsilcisi10 Haziran 2014

    Şikayetinizin çözümü için teknik servis yönlendirilmiştir. saygılarımızla ABC MOBİLYA

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön