24 Ekim 2016 #6755986

ABC Mobilya Koltuk Takımının Kırılan Makası!

4 milyar verip aldığım koltuk takımına servise gelmiyorlar, bayram öncesi randevu verdiler gelmediler hala bir dönüş bekliyorum.

İlhan 4.368 Okunma

Cevaplar

 • İlhan15 Mayıs 2017

  Soyledigim gibi ben bu sabah valilige başvurdum gerisi kanunlara kalmış

 • İlhan15 Mayıs 2017

  Soyledigim gibi ben bu sabah valilige başvurdum gerisi kanunlara kalmış

 • ABC Mobilya Temsilcisi15 Mayıs 2017

  İlhan Bey, talebiniz üzerine servis formunuzu kapatıyoruz.

 • İlhan12 Mayıs 2017

  Telefona cevap verilmemek söz konusu değil ilk gün 1 den sonra evde olun dediler 6.30 a kadar gelen olmadı sizi aradığımda elemanın telefonunu verdiler aradım abi sizi unuttuk yarın evde olun gelelim dediler yine tüm gün beklememize rağmen gelmediler omur boyu eve kapanamiyacagimiza göre iptal ettirdim siz olayların içinde bile değilsiniz böyle suçlayıcı konuşmak yakışmıyor ben yaklaşık 8 9 aydır sizden hizmet alamıyorum neyin suçlamasını yapıyorsunuz siz? Tamam beyefendi gelmeyin tüm bu yazışmalar ve bendeki kayıtlarla valilige tüketici masasına gidiyorum artık varsa ki meçhul kanunlara hesap verirsiniz

 • ABC Mobilya Temsilcisi12 Mayıs 2017

  İlhan bey, Tüm tüketicilerimiz bilinçli insanlardır. Biz bunların bilincinde olan bir firmayız. Yanlış konuştuğumuz bir durum yok. Servis gelmesin istemiyorum diyen siz, aramalara geri dönmeyen siz değil misiniz. Sonra randevu verdiler gelmediler demeniz doğru değildi biz bunu söylemeye çalıştık. Önemli olan şuanda servis kaydınız açıldı ve size gerekli hizmeti vereceğiz bu konuda hiç şüpheniz olmasın. İyi günler dileriz.

 • İlhan12 Mayıs 2017

  Bu bir karalama değildir garanti kapsamında iken servis açtırmış olmama rağmen söylediğiniz firma kapandığı için muhatap bulana kadar garanti süresi doldu 4 m verdiğim mobilya neredeyse elinde kaldı k9nusma tarzınız yanlış telefonda bu şekild e konuşmadınız yanlış cümleler kuruyorsunuz b3n haklarımı biliyorum gerekirse kanuni yollara başvurabilirdim süreç uzamasın diye ücret ödemeyi bile kabul ettim ama bu şekild e yazarsanız bende kanuni yollara başvururum benimde kayıtlarım mevcut ben saf bir kullanıcı değilim bunu bilin yeter

 • ABC Mobilya Temsilcisi12 Mayıs 2017

  Merhabalar İlhan Bey, Öncelikle şikayetinize biraz geç geri dönüş yaptığımız için kusura bakmayın. Yukarıda sunduğunuz şikayetinize istinaden yapılan incelemelere göre size 2 sefer Servis Kaydı açılmış. Önceliklede şunuda belirtmek istiyorum Ürününüz '' Cassalini '' firmasına ait bir üründür. Cassalini firması kapandığı için Abc Mobilya ailesi olarak o firmanın bir takım servis işlerini üstlenmiş bulunmaktayız. Ayrıca ürününüzün garanti süresinin dolduğunu belirtmek isterim. 1.Servis kaydında tespite gelmek isteyen ekibimiz 06/08/2016 tarihinde sizi 4 kez aramış sizden bir geri dönüş olmamış bir sonaki ay ; 2. Servis kaydında 08/09/2016 tarihinde yine gelinmek için 5 kez aranmış fakat siz yine açmamış ve servis kaydınız kapanmış. 10/09/2016 tekrar iletişeme geçilip servis istemiyorum dediğiniz için form sizin onayınız ile kapatılmıştır. Burada yapmış olduğunuz paylaşım tamamen firmamıza karşı yaptığınız karalama bir davranıştan başka bir durum olamaz. 11/05/2017 tarihinde yapılan telefon görüşmesine istinaden bizlerden tekrar servis kaydı açmamızı ve tamiratın ücretli bir şekilde karşılayacağınız beyan etmiş bulunmaktasınız. Müşteri memnuniyeti adına servis kaydınızı tekardan açıyoruz. Umarım firmamıza ile alakalı düşüncelerinizi değiştireceğinizi düşünmekteyiz. Saygılar.. Not: Servis kayıt formlarını da ekliyorum.

 • İlhan27 Ekim 2016

  Hala bir dönüş olmadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön