Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

ABB - Ankara Büyükşehir Belediyesi Dikmen Keklikpınarı Sokak Hayvanları Sorunu

Pınar
25 Haziran 04:04
114

Merhaba, Keklikpınarı yeni sağlık ocağının yanı, cuma günleri kurulan pazar yerinin de bir alt sokağında 8-10 köpek her gece sabahlara kadar havlayıp koşuşturuyorlar. Seslerinden ne çocuklarımız ne de kendimiz uyuyamaz olduk. Sabahlara kadar bu durumu dinliyoruz. Hepsinin toplatılmasını talep etmekteyiz. Apartman olarak bıktık. Yıllardır hayvanlar özgür olsun diye insanlar bu kadar eziyet çekmemeli. Yeter, yasa çıksın ve toplansın hepsi.

Pınar
25 Haziran 03:55

Hala 3 saat oldu havlamalar devam etmekte saat 04.00 çok seven bakan kadın alsın evinde baksın böyle ortaya salamaz bakıyorum deyip de sevmeyenler ne olacak belediye olarak toplamalısınız çok rahatsız olan var

Pınar
25 Haziran 03:58

Gerçekten sabahlara kadar böyle cekilcek çilemi bu ya hepsi toplansın

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Reyhan

Şaka mısınız, hangi sesten bahsediyorsunuz hayvan özgürlüğü olmak zorunda olmalı elbette, siz dünyanın sahibi misiniz de kendinizde sokakta olmasın deme hakkı buluyorsunuz! İnsanlarda konuşmasınlar o zaman mı diyelim. Dünya sadece insanların değil, sabah akşam insanların parklarda içip içip delirmesi, saçma saçma bağırması mı daha iyi? Köpek popülasyonundan 20yıldır kısırlaştırma yapmayıp, aşılatmayan belediyeler ve bunu denetlemeyen kurumlar sorumludur. Toplamak bir yerlere hapsetmek çözüm değil! Azıcık vicdan!

Benzer Şikayetler

ABB - Ankara Büyükşehir Belediyesi Çalışan Hidrofor Gürültü Ve Ses Veriyor

Okan
18 Haziran 12:41
47

ABB - Ankara Büyükşehir Belediyesi Devletimizden Yardım Talep Ediyorum

Yusuf
14 Mayıs 11:08
91
Benzer Şikayet Yaz