21 Şubat 2015

Abank Şikayetçiyim.

Bankanın 0****01 müşteri numaralı müşterisiyim. 12.02.2015 300 TL 13.02.2015 63 TL olmak üzere 2 ayrı ödeme yaptım ancak 63 TL ödeme hala hesabıma geçmedi, müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen hala çözüm bulunamadı, şikayetçiyim.

Havva 1.768 Okunma

Cevaplar

  • Alternatif Bank Temsilcisi17 Mart 2016

    Sayın Havva Esra Uygun, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildiriminiz bankamızca değerlendirmeye alınmış olup, konu ile ilgili bilgi verilmek için tarafınıza ulaşılamamıştır. Gün içerisinde tarafınıza ulaşıldığı anda konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz hakkında size daha hızlı dönüş sağlayabilmemiz için www.abank.com.tr adresimizdeki iletişim formunu kullanabilir, Sosyal Medya aracılığı ile Facebook sayfamızdan bize ulaşabilir veya 444 00 55 numaralı çağrı merkezimize bildiriminizi bırakabilirsiniz. Saygılarımızla ALTERNATİFBANK A.Ş.

  • Alternatif Bank Temsilcisi17 Mart 2016

    Sayın Havva Esra Uygun, Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildiriminiz bankamızca değerlendirmeye alınmış olup, en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçilerek, bildiriminiz ile ilgili yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz hakkında size daha hızlı dönüş sağlayabilmemiz için www.abank.com.tr adresimizdeki iletişim formunu kullanabilir, Sosyal Medya aracılığı ile Facebook sayfamızdan bize ulaşabilir veya 444 00 55 numaralı çağrı merkezimize bildiriminizi bırakabilirsiniz. Saygılarımızla ALTERNATİFBANK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön