18 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10798482

A101'de Gününden Önce Satılan Katalog Ürünleri!

16.08.2018 günü sabah saat 8.50 gibi İnegöl osman bey caddesinde bulunan A101 önünde sıraya girdim. Öncelikli tercihim küçük kızımın katalog da gördüğü andan itibaren çok istediği Piranha karaoke mikrofon diğeri de kıyma makinesi idi. Saat 9'da mağaza açılınca 2. sırada içeri girdim. İçeri girer girmez mağaza görevlisine istediğim ürünleri sordum diğer taraftan da reyonlara doğru yol aldım. Elektronik ürünlerin satışının yapıldığı yere geldiğimde istediğim karaoke mikrofonu göremedim. Görevliye sordum geldi baktı. Sonra birini aradı ve bana mağazaya o ürün gelmemiş dedi. Yarın gelebilir dedi. Peki kıyma makinesi dedim. Oda kalmadı dedi. Nasıl oluyor dedim içeri 2. girdim benden önceki almadı gördüm nasıl kalmaz? Cevap veremedi.


O sırada eşimde hamidiye Mahallesi Fatih cami mağazasında sıraya girmişti ona da o mağazaya karaoke mikrofon gelmedi denmiş. Mağaza çıkışında müşteri hizmetlerini aradım şikayetimi ilettim. Bana dönüş yapılacağı söylenerek görüşme sonlandırıldı. Gün içerisinde doğal olarak aranmadım. Çünkü daha önce de böyle bir müracaatım olmuştu onda da aranmamıştım. Mesai saatinin bitiminde ki saat 17.20 civarı sabah gittiğim mağazaya tekrar gittim. Görevli değişmişti. Karaoke mikrofon var mı dedim. Var dedi. Bende ne zaman geldi sabah geldiğimde yoktu dedim. Bir arkadaşına seslendi. Yok abi dedi. Sabahtan vardı. Ben kendim açtım kutusunu reyona koydum hatta kendi kendime mikrofonda gelmiş dedim dedi. Ben de ona durumu anlattım. Telefonun aldı birini aradı ve konuşma bitince bana dönerek abi kalmamış bitmiş dedi.


Ben de ne zaman bitiyor sabah ilk geldim mağazaya dedim. Dün akşamdan satılmış dedi. Ürünler raflara dizilirken müşteri gelmiş almış dedi. Ben de o nasıl olur dedim. Katalog ürünü gününden önce nasıl satılır. Bizim sabah erkenden kapıda sıraya girmemizin ne anlamı kalıyor dedim ve sinirlenerek mağazadan çıktım. 444'lü numaranızı tekrar aradım şikayetimi ilettim. Müşteri hizmetleri anlayışınıza güvenmiyorum hiçbir şey değişmeyecek sayın A101 . Çalışanlarınız kişisel menfaat sağlayarak kanaatimce yakınları için gelen ürünleri saklıyor. Bugün o mağaza da yaşadıklarım ve konuşulanlar bence bunun en büyük destekçisi.

Semih 2.748 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler