12 Haziran
#12094610

A101 Personelinin Hatası ve Tutarsızlığı!

6 Haziran 2019'da Osmaniye Fakıuşağı merkez A101'den sabah saat 10'da nişanlım büyük boy valiz almak için gidiyor. Aynı zamanda kendisinin işi olduğu için A101 çalışanına (erkek) büyük boy valizi ayırtma ya da satın alıp orada öğlene kadar bekletme şansının olup olmadığını soruyor. Eğer böyle bir imkan yoksa valizi alıp gideceğini söylüyor. Çalışan arkadaş ise nişanlıma inisiyatifini kullanarak valizi ayıracağını söylüyor. Nişanlım tekrarda sorarak parasını ödeyim işimi garantiye alayım kesin ayırın diyor. Çalışan arkadaş ise gerek yok ben ayırdım, nişanlınız (yani ben) gelip alabilir diyor. Nişanlım çıkıp işine gidiyor ve işte burada devreye ben giriyorum. Öğleden sonra saat 13:00 civarlarında nişanlımın bana ayırttığı valizimi almak için gidiyorum. Gidince kasaya doğru yönelerek iki personel arkadaşa durumu izah ediyorum. (arkadaşlardan birisi bayan) bayan arkadaş bana benim haberim yok diyor. Erkek olan personele sorduğumda ise ben o valizi ayırmayı unuttum diyor bana.


Ben bastıra bastıra nişanlımın büyük boy valizi gerekirse ödeyip alacağını ve yanında alıp gideceğini söylediğini ona hatırlatıyorum ve kesin ayıracağım ödemenize gerek yok anlamında cümle kurarak nişanlıma büyük boy valizi gelip benim alabileceğimi ve alırken ödeyebileceğimi söylediğini hatırlatıyorum. Bana verilen cevap aynen şu valizi ayırmayı unutup sattık. O arada başka birine ayrılan ve şubede tek kalan valizi (benden sonra ayırtılmış) gözümün önünde satıyorlar.


Ben yine de orta boy bir adet valiz alıyorum ve onlara büyük boy valizin başka yerde kalıp kalmadığını soruyorum. Sağ olsun bayan arkadaş şubeleri arayıp bana dönüş yapacağını söylüyor. Aradan 2-3 saat geçiyor ve bayan arkadaş bana sağ olsun dönüş yapıyor. Yine Fakıuşağı'ndaki sağlık ocağı şubesinde valiz olduğunu ve bana ayırttığını söylüyor. Bana büyük boy valizi istediğim zaman gidip alabileceğimi söylüyor. Bende bayan arkadaşa işimin olduğunu ve 6 Haziran günü yetişemeyeceğimi söylüyorum. Tekrar hata yapılacaksa işimi bırakıp gelip valizi alacağımı söylüyorum. Bayan arkadaş şubedeki arkadaşlara güvenerekten ve de durumu açıkladığı için kesinlikle istediğiniz zaman gidip alabilirsiniz diyor. 7 Haziran günü sabah 9 'da kalkıp A101 sağlık ocağı şubesi dedikleri şubeye gidiyorum ve durumu izah ediyorum. Personel arkadaş (erkek) valizi sattık diyor. Valizi ayıran kişininde şube sorumlusu O** bey olduğunu söylüyor. Valizi satan kişininde O** bey olduğunu söylüyor.

Mahmut Mahmut 2.364 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler