06 Mayıs 2013 #1780125

A101 Personel Davranışı!

Kırşehir ili merkez ilçe yenice mah. deki A101market şubesinin personeli kasaya ödeme sırasında torpilli müşterisine öncelik tanıması ve bunu ikaz edincede bu şubenin müdürü tarafından bağırarak hakarete uğradığım, yetmedi müdür başka bir çalışanını çağırdı ve o personel tehdit olarak algılanacak sözler sarf etti adeta dayak atacaklar.


Tabiiki bu olay benim ve tanıdıklarımın A101şubelerinden alış-veriş yapmaktan uzaklaştırdı, bundan sonra da A101 şubelerine uğramamakta kararlıyız. Sanırım A101 marketlerinin İnsan kaynakları departmanı personel seçerken çok daha özenli olmalı. Kazanan onlar olur. kaybedende biz olmayız çünki diğer marketler sağolsunlar çok daha sempatik ve ilgililer.

Ahmet 166 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet28 Haziran 2013

    A101 firmasından ve şikayetim karşısındaki duyarsızlığından işlem yapmayışından hiç memnun değilim.Bundan sonra A101 firmasına gitmediğim-gitmeyeceğim gibi,eş-dostuma da olanları anlatıyorum kionlarda firmadan uzaklaşıyorlar.buna devam edeceğim.A101 bunu bence hak ediyor.A101 çalışanları BARBAR,MÜŞTERİ AYIRAN ,MÜŞTERİYİ TOPLUM İÇERİSİNDE TEHDİT EDEN,ARTNİYETLİ,elemanlardan oluşmaktadır.Kaybeden sonuçta müşteri açısından ve intiba açısından A101firması olmuştur,olmayada devam edecektir.Nedenmi o A101 çalışanları aynen görevlerine devam etmektedir.Yolum A101 in önünden geçtiğimde o kişiler SIRITARAK bana baştakibi yapmıya devam etmektedir,özellikle Müdür olan şahıs.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön