Deprem destek listelerine hızlı erişin!
A101 ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

A101 Nevita Efervesan Tablet Mide Bulantısı

24.834
Murat
Murat 02 Mart 2022 16:58
A101 Nevita Efervesan Tablet Mide Bulantısı

Nevita karamürver c vitamini çinko efervesan tablet A101 marketten aldım. İlk kullandığımda mide bulantısı yaptı. Başka bir şeydendir dedim ikinci kullandığımda da mide bulantısı yaptı. Orijinal değil bu vitamin neler iriyorsunuz millete! Sağlığıyla oynuyorsunuz para kazanacağım diye.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
170
07 Aralık 2022

A101 Müşteri Üstünden Para Kazanılıyor

Alışveriş yaptım uygulamadan. Yükleme yapıp bir şeyler söyledi. İstemiyorum dedim. Yanındaki arkadaşından kod istedi. Kendi üstüne yapmaya çalıştı.. Müşteri üstünden para kazanmaya çalışıyorlar, bir de şirketim için yapıyorum, benim cebime girmiyor diyorlar. Bir de böyle yapınca, yani hakkımızı savu...

profile
778
15 Kasım 2022

A101 Bozuk Şokoley Çikolata

A101 mağazadan Şokoley 500gr çikolata aldım 3 yaşındaki oğlum mide rahatsızlığı ve ishal oldu bu durumun tespiti için bende yedim aynı ishal karın ağrısı bende de oldu üç kuruş fazla para kazanacağınız diye insan sağlığını tehlikeye atmaya hakkınız yoktur gerekli resmi kurum ve kuruluşlara şikayetim...

A101 Bozuk Şokoley Çikolata
  • profile
1 Destekçi
profile
178
30 Ekim 2022

A101 Künefe Kalitesizliği ve İçeriği

Ürünü aldık fakat resimdeki görselde ceviz var ama ürünleri açtık içerisinden maalesef ceviz çıkmadığı gibi içinde de yok madem koymayacaksınız görselde bari belirtmeyin insanları yanıltmayın para kazanmak bu kadar kolay olmadı reklamları boşuna yapmayın.

A101 Künefe Kalitesizliği ve İçeriği
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Mahir
Mahir
 
A101 Nevita Efervesan Tablet Mide Bulantısı

O tarz c vitamin takviyesinden genelde kullanırim. A101 de uygun fiyatlı görünce (sizin aldığınızın aynısından) bende aldım. Tadı gerçekten çok garip. Bugüne kadar çok kullandım ama bu bana garip geldi. Yalnız benim takıldığım şey internette inceleyeyim dedim ama herhangi bir sitesi yok. Ürün ismi Eznevita olarak geçiyor. Ürünle ilgili bilgi yok. Üreten firma Deren Tarım ürünleri ama internette bilgi bulamadım. Gida kutusu altında internet sitesi yazıyor ama o siteye de giremiyorsunuz, şifre istiyor. Ben kullanmayacağım.