15 Mayıs
#11977029

A101 Market Çalışanları Müşteriyi Önemsemiyor!

Ankara Cad. no.: 47' de bulunan marketinizde bugün saat 13.45 sularında gittim. Birkaç bir şey bakınırken, şeffaf dolap içinde tıraş makinesi gördüm. Dolap kilitli olduğu için 10 metre ilerimde dolapları dizen market çalışanından makineye bakmak istiyorum dolabı açar mısınız dedim.


Çalışan kasaya söyleyin o açsın dedi. Kasaya gittim 2 müşteri vardı bekledim işlerinin bitmesini. Kasadaki market çalışanına makineye bakmak istediğimi söyledim. Dolabı açmasını rica ettim. Tamam dedi ben dolaba doğru yürümeye başladım kasiyer abi biraz bekler misin gelenler var dedi. Dedim ki gelenler bitmez 4 5 çalışan var birisi açsın lütfen dedim.


Tamam geliyorum dedi. Dolabın yanına gittim. Kasadaki çalışan A**l hanım diye seslendi kimse cevap vermedi duydukları halde. Biraz daha bekledikten sonra baktım gelen yok marketten de bir şey almadan çıkış kapısına yöneldim. Tam çıkıyordum kasiyer erkek çalışana anahtarı veriyordu bu saatten sonra gerek yok dedim ve ayrıldım.


2 kişi market girişinde, 1 kişi dolap yerleştiriyor, 1 kişi koli getiriyor içeriden, 1 kişide kasada var. Toplam 5 kişinin çalıştığı marketinizde bir ürüne bakamadım. Hiç kimse beni umursamadı. Resmen ürünü almayım diye sürat astılar, görmemezlikten ve duymazlıktan geldiler. Sürekli gittiğim marketinizde yönetim ve organizasyon bozukluğu var. Sürekli giren çıkan personel, oturmamış bir sistem var gibi. Bunların beni hiç biri ilgilendirmez ama kimsenin bizi alışveriş hakkımızdan mahrum bırakmaya hakkı yok. Siz kocaman bir firmasınız 3 5 çalışan yüzünden müşterilerinizi kaybediyorsunuz. Bundan bilginiz olsun.


Ayrıca tüm bu konulardan dolayı gerekli kişilerin ivedilikle uyarılmasını talep ederim. Kimse kimseye bedava bir şey vermiyor. Çalışmaya niyeti olan çalışsın. Çalışmak istemeyen müşteriye tahammül etmeyenleri barındırmayın. Etraf işsiz insanla dolu. Aynı şeyleri benim işçilerim yapsa asla bir daha iş alamazlar benim şirketimden.

Ertuğrul Ertuğrul 928 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ertuğrul16 Mayıs

    Hiçbir şekilde muhatap bulamadığınız ama reklamlarda binlerce marketimiz var diye övünülen bir kurum kanaatine vardım. 

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler