A101 Küflü Ve Bozuk Çıkan Peynir

Nuray Nuray12 Mayıs 2020 16:18

A101'den Ahir sürülebilir peynir aldım tarihi geçmemesine rağmen buzdolabında iki günde yemyeşil oldu. Alındığı günden beri de tadında bir tuhaflık vardı. Nasıl bir letme burası böyle hatalı ürünler üretip piyasaya sunan bu firma ile alakalı muhatap alabileceğimiz kimsede yok insanın cebindeki üç kuruşla zar zor geçindiği şu dönemde olacak iş değil. Ayrıca A101 de her yere mağaza açacağına sattığı ürünlerin denetimini yapıp ürününün arkasında dursun. 

Mağazaya götürdüğümüzde onlarla alakalı bir durum olmadığını fabrikayla ilgili olduğunu söylediler ben yine de mağazanızın diğer ürünlerini beğendiğim için size bildirmek istedim. Sattığınız ürünün nasıl olduğunu bilmenizi ve gereğinin yapılmasını diliyorum.

Cevaplar

profile-icon Nuray 18 Mayıs 2020 13:44

Ahir sürülebilir peynir ile ilgili bir şikayetim vardı firma yetkilileri şikayet sonrası geri dönüş yaparak aldığımız mağazadan değişiminin yapılacağını söyledi mağazaya gittiğimizde binbir turlu naz niyazla zorla urunu değiştirdiler ama aldığımız üründe iki gün içinde aynı sekilede küflendi şu an bizi aradıkları numaralara ulaşılamıyor bu sebeple buradan başlayarak edebileceğim her yere şikayetimi bildireceğim ürünün satışının durdurulması ve mağduriyetimin giderilmesi ile ilgili bu isin peşini birakmiycagim

np_image6 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Taner 13 Mayıs 2020 22:29  

  Merhaba, bende A101 çalışanıyım, bu durum mağazada ki personelin ilgisizliği ile alakalı bir durumdur. Yapılması gereken ürünü iade almaktır. 0850 hattı arayıp işlem yaptırırsanız sorununuz çözülecektir. İyi geceler.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Nuri 15 Mayıs 2020 06:43  

  O numara cevap vermiyor ayak yapma!

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler