A101 Kapıda Para İadesi Ürün Teslimi Yapılmıyor

Özgür Özgür25 Eylül 19:32

1916310 numaralı şikayetimle ilgili günlerdir sonuç almayı bekliyorum. Tarafıma teslim edilmemiş olan ürün için para iadesi veya ürünün teslimini talep ettim, fakat teslim ettiklerini iddia ediyorlar. Ürünü getiren arkadaş eksik ürünlerin iadesinin yapılacağını belirtti. A101'le günlerdir yaptığım yazışmalar sonunda ürünü teslim etmişiz konuyu kapatıyoruz gibi mail attılar.

(bkz. Talebinizin çözümüne yönelik mağazamızla yapmış olduğunuz telefon görüşmesine istinaden eksik ürün mağazamız tarafından teslimat yapılmıştır. Şikayet kaydınızı kapatıyorum. Konu ile ilgili şikayetiniz çözümlenmediyse bu mail üzerinden bildirmenizi rica ederim. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim. İyi günler dilerim.) ürünü teslim eden veya ücret iadesi yapan yok. oldu bitti biz parayı aldık iadede etmeyiz ne yaparsanız yapın.

15 TL'ye benim ihtiyacım yok bu şekilde kim bilir kaç kişiden ne paralar alıyorlar ilgili birimin başında yer alan yetkilileri de lerini düzgün yaptıkları için tebrik ediyorum. A101 kapıda uygulanmasından uzak durmak lazım. Para iadesi ürün teslimi yapmıyorlar. Bir çok üründe bulunmuyor. Gidin yıllardır bilinen bu işi yıllardır yapan işletmelerden yapın A101 amatörlüğü ile uğraşmayın.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Özlem 26 Eylül 20:28  

    Aynı durumu bende yaşadım ve kesinlikle sonuç alamadım dediğiniz gibi mail atmışlar bir de sorumsuzluk resmen kesinlikle alışveriş yapmam bir daha

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler