sta-1-hoverYetersiz Çözüm

A101 Hi-Level 49 İnç TV Kurulum Esnasında Kırık Çıktı

Mehmetcan Mehmetcan16 Ekim 12:44

A101 Kanarya mağazasından aldığım Hi-Level Sunny garantisi altındaki49 Smart TV yetkili servis tarafından kurulumu yapılırken kutu içerisinden kırık çıktı servisteki yetkili kişiler ürünü aldığın yere iade edebileceğimi ve ürün raporunu onlara vermeme söylediler servis formunda kutu hasarlı olduğunu ve üründe kırık olduğunu söylüyor aldığım zamanda kutusunda hafif deformeler vardı fakat kutuda delik yok. 

Kapalı kutu ürünün içinde de ben kırık olup olmadığını bilemem A101 e güvenip ürün aldım ve prosedür neyse onu uygulayıp servis çağırdım A101 deposunda ezilip ya da arabasında kırılan ürüne ben mi sahip çıkacağım A101 mi? Bugünde bana ürün iade sürecine uygun değildir diyorlar benim hatam ne ürünü A101 den alıp eve getirmek mi servisi açan ürüne ben ne yapabilirim şimdi Tüketici Hakem Heyetine gidip şikayete bulunacağım artık mağazalarınızın yanından geçmem

Gelişme :

16 Ekim 14:50

Sunnuy garantisi adı altında satılan A101 den aldığım Hi-Level 49 inç TV kurulumumun servis tarafından yapılması için servisi çağırdım servisi kurulum. Esnasında TV nin kırık olduğuna dair rapor tutu ürün kutusunda herhangi bir yırtık veya delik olmamasına rağmen ürün kutusu hasarlı dediler ve aldığım yere yönlendirildim şimdi bu ürünün kutusunun üstüne çıkıp ben zıplamadım. Aldığım televizyonun kutu içerisinden kırık çıkıp çıkmayacağını ben bilemem. Ve bu yüzden fabrika servisini çağırdım ve ne fabrika servisi tutuğu rapor yüzünden A101 ne gidebiliyorum ne de fabrika beni bağlamaz yorumunu alıyorum paramla televizyon alıp bu şekilde rezil olamam ben A101 e güvenmedim aldığım bildiğim fabrikayı tanırım ben sunnuy garantisi ne güvenerek aldım sunnuy servisini kuruluma çağırdım prosedür neyse uyguladım şimdi ne fabrika sahip çıkıyor ne de A101 ben ve tüketici olarak yine mağdur. Yaptığınız işin arkasında olun bu böyle kutu hasarlı A101 e git yok bizi ilgilendirmez le olmaz ben size güvendim ben parayı fabrikaya verdim. Ve televizyonu ben açsam haklısınız ama elimi sürmedim ve A101 bana sunnuy ara sizde A101 ara ben oradan orayı araya araya telef oldum Allah rızası için şu televizyonuna sahip çıkın sesimizi duyun.

np_image4 Ekli Görsel Var
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler