18 Ekim 2017 #9701209

A101 'den Hat Geçişi Yaptırdım ama Hattım İptal Oldu!

Kadıköy Rasimpaşa'da bulunan A101 marketinden Türk Telekom olan hattımı Vodafone taşıdım. Aradan bir hafta sonra bana Vodafone 'dan eksik evrak olduğuna dair ve hattımın kapatılacağına dair mesaj geldi. Daha sonra markete gidip durumu bildirdiğimde öyle bir şey olmadığını söylediler ve hattım daha sonra iptal oldu ve ben hattımı ücret karşılığı açtırmaya çalışıyorum yinede açtıramıyorum. Market sorumluları hala daha kendilerinde sıkıntı olmadığını söylüyorlar. Ben telefonsuz kaldım hattım iptal oldu ve ücret karşılığı dahi açtıramıyorum.


Çok mağdur durumdayım kendimde kamu kurumunda çalışıyorum ve hiçbir şekilde aileme ulaşamıyorum. Bütün resmi kurumlarda numaram var. Çok mağduriyet yaşamaktayım, bana yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Ayşegül 2.267 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül18 Ekim 2017

    Merhabalar ben her zaman alışveriş yaptığım Rasimpaşa Mahallesi, söğütlü Çeşme Caddesi & Yavuztürk Sokak da bulunan marketinizden Türk Telekom olan hattımı Vodafone taşıdım. Aradan bir hafta sonra bana Vodafone'dan eksik evrak olduğunu ve hattımın kapatılacağına dair mesaj geldi. Bunun üzerine Vodafone bayisine gittim ve durumu anlattığımda A101 marketinden yaptırabileceğimi söylediler. Oraya gittiğimde öyle bir şey olmadığını söylediler. Birkaç kez bu şekilde bana mesaj geldi ve en sonunda hattım iptal oldu. Hattımı ücret karşılığında dahi açtıramıyorum. Hala daha firmada çalışan sorumlular kendilerinin bir suçu olmadığını söylüyorlar ve beni oyalamaya çalışıyorlar. En son bölge müdürü burhan selik beyle telefon aracılığıyla ulaştım ve o da soğukkanlılıkla biz size döneceğiz diye başından sağdı. Sonuç olarak bir haftadır telefonsuzum hiçbir şekilde ulaşım kuramıyorum ve çok mağdurum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön