30 Nisan 2013

A101 Raf Fiyat Ve Gramajları Yanıltıyor!

A101 marketten sık sık alışveriş yapan birisiyim. Hemen hemen her defa bir yanlışlıkla karşılaşıyorum. Mesala tavuk ürünlerinde raftaki fiyatlar kasada çoğunlukla tutmuyor. Özellikle parmak köfte , gibi çeşitli köfteler de üzerinde 240-260 gr yazarken ; rafta 320-350 gr yazıp müşteri yanıltılıyor.

Market sorumlusunu uyardım ama değiştirmedi. 3 haftadır aynı. tavuk kg rafta yazan fiyata bakıp alıyorum, kasada fazla ödüyorum. Soruyorum fiyatları değiştirmeyi unutmuşlar. Bir kerede olsun kasada hiç eksik çıkmıyor. Hep raf fiyatı eksik oluyor. Dikkat ettim umursamıyorlar.

Sevgin 128 Okunma

Cevaplar

  • Sevgin 30 Nisan 2013

    Tekirdağ Hürriyet Mahallesi şubesi , raflara yazdıkları fiyatları faturalara fazla yansıtıyorlar. Farkedip itiraz etmezseniz fazla fiyat ödüyorsunuz. Karışıklığın sürekli değişen fiyatlar yüzünden olduğunu söyleselerde , bir ürün katalogta 5,45 tl , rafta 6,45 tl size ödettikleri ise 6,75 tl olabiliyor. Geçen hafta aynı durum 3 defa başıma geldi ve herzaman rafta yazanın üzerinde ödeme alıyorlar. Şikayetinizi dikkate almıyorlar. bir saat sonra gittiğinizde aynı yanlışlık devam ediyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön