24 Kasım 2015

A101 Market Elemanı Satın Alacağım Ürünü Elimden Çekti.

Antakya Samandağ Denizindeki Aspava tesislerine varmadan önceki şubenize alışveriş amacıyla uğradım, bir bel korsesini giysimin üzerinden denerken A. A. İsimli biri öyle olmaz önce alın sonra deneyin dedi ve elimden ürünü çekti. Ben böyle bir şey görmedim. Gerekli tepkiyi gösterip oradan çıktım, bir daha da A101'den alışveriş yapmayacağımı bilmenizi istedim.

Not: Bazı müşteriler gibi ürünü açıp satılabilir özelliğini bozup atıp kaçan biri değilim, bende pazarlama üzerinde çalışan bir yöneticiyim ancak elemanınız hemen arkada bütün kutuları açıp karıştırıp bırakanı gidip uyaracağına bana bu saygısızlığı yaptı.

Vechan 339 Okunma

Cevaplar

  • Vechan31 Mayıs 2016

    Aradan 6 ay gibi bir zaman geçti, bu sürede bu firmadan hiçbir alışverişim olmadı, tüm alışverişimi başka bir mağazadan yapıyorum, müşteri memnuniyetine önem vermeyen firmaların uzun vadede çok müşteri kaybedeceğini düşünüyorum. Ben ayrıca Şikayetvar.com'a platformu dışında mail yoluylada firma mailine de şikayetimi bildirdim ama oradan da dönüş yapılmadı. Demek ki satın aldığımız bir ürünle ilgili bu firmadan destek istesek yine dönüş alamayacaksınız. Şikayetvar.com'a desteklerinden dolayı teşekkür ederim...

  • Vechan28 Ocak 2016

    24 Kasım 2015 tarihinden itibaren arayan olmadı, bende o günden sonra hiç alışveriş yapmadım zaten, ama A101 firmasının bu kadar duyarsız olduğunu bilmiyordum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön