Toplam çözüm sayısı
..
A1 Capital ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Halil'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

A1 Capital'in Genel Müdürün Üslubu Çok Yanlış!

31172görüntüleme
Halil
Halil 09 Temmuz 2020 15:20

Aslında şikayetim söz konusu komisyon la ilgiliydi. Komisyon ücreti anlaşmasından çok çok fazla alınmasıydı 1. Kez aradığımda düzeltileceğini söylediler 2. Aradığımda da bende 3. Kez daha yetkili bir kişi ile görüşeyim dedim keşke görünmeseydim bu arada cüzi bir miktarda para ile işlem yapıyorum ama sonuçta ben bir müşteriyim. 

Ne kadar bir parayla işlem yaparsam yapayım her neyse kendini genel müdür olarak tanıtan s*** t*** diye bir beye bağlandım direk sokak ağzı ile konuşmaya başlayan biri ile karşılaştım. Sanırım konuyu önceden biri anlatmış. Şaşkınlıkla dinlemeye başladım tabi konuşmasında Ne kadar sınırlı ve aşağılayıcı olduğunu anlatamam. 

Sanırım borsada Ogün kaybetmişti bir de kendisi milyoner beni öyle bir küçümsedi ki resmen paran kadar konuş der gibi durumu izaha gerek kalmadan tamam deyip kapattım. Eğer bunu bir genel müdür yapıyorsa çalışanların vay haline. 

Halil
Halil12 Temmuz 2020 19:57

Genel müdür Atilla esen bey e ilgisi insancıl yaklaşımı ve çözüme yönelik davranışı için teşekkürler neden genel müdür olduğu açık ve net

1 Yorum

Erdem
Erdem28 Ekim 2020 14:29
 

Aynı sorunu bende yaşıyorum Alttakiler alikiran baş kesen resmen

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile