9 Otomatik Ödemem Finansbank'ta Hala Kart Aidatı Kesiyor!

Ahmet D. |

Finansbank kredi kartıma ek kart aidatı altında 39,5 tl yine masraf yansıtmış geçen yıl yansıtmıştı yine yazmıştım. İptali için bankayı aradım. bankadan bana 20 tl parapuan yükleyebileceklerini ifade ettiler.

Tarafıma ek kart altında veya herhangi bir masraf adı altında kredi kartıma yansıttıkları tüm masrafları bankadan talep ederim. Aksi durumda güzel ülkemdeki onlarca bankanın sunmuş olduğu olanakları araştırır masraf ödemeyeceğim bankaya tüm birikimlerimi kredi kartı işlemlerimi 9 adet otomatik ödeme talimatımı aktaracağımı bildiririm.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet D.
  21 Mart
  13:27

  düzenli olarak ödemesini yaptığım, otomatik ödemelerimin bulunduğu yatırım hesabımın bulunduğu bir bankanın benden halen kredi kartı üyelik aidatı vs masraf talep etmesi ben çok üzmüştür.
  ben iadesini talepte bulunmasam bu tutar benden alınacaktı.
  size önerim müşteri portföyünüzdeki ben ve benim gibi değişken ürünleri bulunan müşterilerinize bu masraf tanımlamalarını yapmamanız.
  iade talep ettiğim rakamın kredi kartıma yansıtılmış olduğunu görmekteyim.

 • 17 Mart
  16:58

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.