16 Mart 2015

8035 Turkcell Hattına Abone Edilmem ve Alınan Yıllık Aidat Ücreti

Şubat 2015 tarihinde hattımı Turkcell taşıdım. Turkcell'den 8035 arayarak hattıma yükleme yapılacağı konusunda mesaj geldi. Ben de yükleme yaptım. Ancak bana taşımadan dolayı ve ilk kez kullanmam dolasıyla herhangi bir ücret alınmayacağı söylenmesine rağmen 15 Şubat tarihinde kesilen banka ekstresinde tarafımdan yaklaşık 60 TL abonelik ücreti kesildiğini gördüm.

İtiraz ettim ve 16 Şubat saat 15.00 sıralarında tarafıma mesaj yoluyla sorunun çözüldüğünü ve istersem arayabileceğimi (dikkat bunu yapan Turkcell) bildiren mesaj sonrasında 8035 aradım ve 14 günlük sürenin geçtiğini söylenmektedir. Sizce ben ekstreyi görmeden ücretin alındığını nasıl öğrenecektim?

Hüseyin 169 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Mart 2015

    Müşterimiz ile 18.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 8035 TL Yükleme Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön