8 Gün Oldu Hala Superonline Bizimle İlgilenmedi , "Evinizin Hattında Problem Var" Diyorlar!

Mustafa T. |

8 gündür internetim yok. Her gün aramama rağmen hala benim problemimi gidermediler ve sürekli TTNET'in gelip yapacağını söylüyorlar. Bugün gün içinde arayıp "eve gelen portta sıkıntı yok" dediler "siz elektrikçi çağırın kendi hattınıza baktırın" diyorlar, onu da yaptık hala düzelmiş değil. Bu yapılan gerçekten ayıp. İnsanlar buna para veriyor. Arıyorum gelen yok bizim suçumuz ne? Bir de hattımı kapatın dediğinde bana 500 küsür TL ödeme yapmam gerektiğini söylediler. Kullanamadığım internetin neden parasını ödeyeyim? Eğer acilen benim internetim yapılmazsa sizi mahkemeye vereceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Bağlantı Kesilmesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  15:58

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 21.10.2016 15:55’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 03 Ekim
  09:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE