17 Ekim 2016

8 Aylık Peugeot 3008'de Titreme Sorunu Giderilemiyor...

Göral'dan sıfır olarak aldığım Peugeot 3008, 6000 km'de fren esnasında titremeye başladı.
Servise gittiğimde garantiden disk ve balata değişti. Sorun çözülmüştü fakat 2000 km sonra sorun tekrar başladı. Tekrar gittiğimde tekrar disk değişimi yapacaklarını söylediler. Bu kadar kısa sürede aynı sorunu vermesinin garip olduğunu söyleyince, bu sefer revizyonlu parça takacaklarını ve sorunun gideceğini söylediler. İlgili problemin çözülmesi bir yana bu sefer seyir halinde iken de titreme başladı. Bu testler esnasında yarım depo yakıt harcandı. Tekrar servise gidildi ve bu sefer aks taşıyıcıların değişeceği söylendi. Sorun düzelmez ise, yapacak bir şeylerinin kalmadığını da belirttiler. Tahmin edeceğiniz gibi sorun düzelmedi. Başta hafiflese de, zamanla tekrar artıyor sorun. Defalarca balans yapıldı fakat çözüm olmadı. Hem frenleme esnasında hem seyir halinde titreme devam ediyor.

Oğuzhan 8.729 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan'ın Teşekkür Mesajı19 Ekim 2016

    Peugeot'un göstermiş olduğu ilgi ve hassasiyete teşekkür ederim. Süreçte oldukça yardımcı oldular. Sorun çözülmüş gibi duruyor; umarım tekrarlamaz.

  • Peugeot Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın OĞUZHAN TANRISEVEN, Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Talebinizle ilgili size özel Müşteri Danışmanınız en kısa sürede iletişime geçecektir. Saygılarımızla, Peugeot Müşteri İlişkileri 0216 579 94 44 peugeot.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön