724tikla.com Ürün İadesi!

Veysi E. |

Ürünü aldığım hafta iade etmek istedim sebebini belirterek kendilerinin tedarikçi olduğunu bana bunun teknik servis tarafından mümkün olduğu söylendi yasal süreç dolmamasına rağmen eğer teknik servis onay verirse mümkün olur denildi ve müracaat tarihinin baz alındığı söylendi ilgili satıcı tarafından ürünü servise gönderdim 26/04 tarihinde ve kendi uğraşlarım sonucu ürünün kusurlu olduğu ve değiştirildiği söylendi servis tarafından bilgilendirmek için ilgili firmaya mail yazdım ama sonuç alamadım hediye paketine dahil süpriz ücret ekleyen firmadan ne beklenir ki ürünü teknik servisine gönderirken de kargo ücretini ben karşılıyorum.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  13:56

  Sayın Veysi E,

  Şikayetvar.com üzerinden ulaşan talebinize istinaden, hijyenik ürünlerde (kulak içi veya kulak üstü kulaklıklar, iç çamaşırı gibi kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler,) cayma hakkının kullanılamadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Cayma hakkının kullanılamadığı ürünler için , Yetkili Teknik Servis ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Teknik Servis’in vereceği inceleme raporu doğrultusunda, ürünün arızalı/kusurlu bulunması halinde ürün bedeli tarafınıza iade edilmekte ya da değişim işlemi gerçekleştirilmektedir.

  Ürününüz ile ilgili servis tarafından yapılan incelemede ; teknik bir problem olduğu ve ürünü iade alabilecekleri bilgine ulaşılmış olup, servisten alınan rapor doğrultusunda ürün bedelinin 15.05.2013 tarihinde tarafınıza iade edildiği görülmüştür. Ayrıca, cayma hakkının kullanılamadığı ürünlerde teknik servis’e yapılan gönderimlerde kargo ücreti tarafınızdan karşılanmaktadır.

  Hediye paketi seçimlerinde sipariş oluştururken sepet ekranının sağ alt köşesinde hediye paketinin ücret bilgisi ayrıca yer almaktadır.

  Müşteri Hizmetleri ile yaptığınız görüşmelerde de tarafınıza konu ile ilgili bilgi aktarıldığı tespit edilmiştir.

  Saygılarımızla
  724tikla.com Müşteri Hizmetleri