29 Mart 2013

724tikla.com İade Almama!

Firmadan almış olduğum Harici Disk kutusundan memnun olmadım ve ürünün sayfasında 7 gün aide hakkı ibaresi olduğundan geri iade ederek farklı bir ürün almak istediğimi belittim, fakat iade şartlarına bilgisayar ve sarf maddeleri iadesi alınmaz diye koymuş oldukları madde yi bu ürüne yedirerek kutusu açıldığı için iade alınmayacağını belittiler.

Kutusu açılmamış bir ürünü iade etmek ne tuhaf birşey alacak kutuyu açmayacağım sonra yok ben bunu almaktan vazgeçtim diyeceğim ancak o zaman iade alıyorlarmış.Böyle aylık kurulan firmalara itibar ettikçe mağdur olmaya biz daha devam ederiz.Hayatımda ilk defa tanımadığım bir firmadan alışveriş yaptım onda da mağdur oldum.

Kaya 204 Okunma

Cevaplar

  • Kaya 11 Aralık 2013

    Kesinlikle Uzak durulması gereken bir firma

  • 724tikla.com Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Kaya T, Şikayetvar.com üzerinden ulaşan talebinize istinaden, konu ile ilgili 28.03.2013 tarihinde tarafınıza sözlü bilgi aktarıldığı tespit edilmiştir. Ayrıca, ambalajı açılmış, ses veya görüntü kayıtları, yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemelerinde (telefon, bilgisayar, DVD, VCD; CD, kaset, bilgisayar sarf malzemeleri ve sair ürünler) cayma hakkının kullanılamadığı bilgisini tekrar paylaşmak isteriz. Web sitemizde yer alan iptal iade şartları bölümünden ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla. 724tikla.com Müşteri Hizmetleri 0216 545 76 76 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön