16 Eylül 2013

7/24 Servis Vermediği Hizmetin Parasını İstiyor!

08.09.2013 tarihinde Alarko marka Kombimiz arızalanınca 7/24 Servis ile görüştük. Yetkili H** Bey geldi, arızayı tespit etti. Toplam 600 TL hizmet bedeli istedi. Malzemeler için 300 TL peşin ödeme yaptık. Kombiyi sökmeye geldiği gün, su borusunu patlattı. Hem mutfak hem banyo battı.

Ertesi gün tesisatçı ile geleceğini söyledi. 2 gün gelmedi. Kendisi ile çalışmaktan vazgeçtiğimizi ilettik ve paramızın iadesi talep ettiler. Sonuç: telefonlarımıza bile çıkmıyor. Ödememizin iadesi talep ediyorum.

Çağla 231 Okunma

Cevaplar

  • Çağla 20 Eylül 2013

    Firma, geçen hafta çarşamba günü iade edeceğini söylediği ücreti 10 gün geçmesine rağmen halen isde etmedi. Hergün yarın sabah diyerek oyalıyorlar. Parayı yatıracak veya getirecek olan kişi hergün kaza geçiriyor, ya da hastanede oluyor. fİRMAYI ARADIĞIMDA BİZDE ULAŞAMIYORUZ LÜTFEN ONUNLA GÖRÜŞÜN DİYEREK telefonu kapatıyorlar. 300TL'NİN ÜZERİNE YATTILAR MALESEF.

  • Çağla 20 Eylül 2013

    Çözüm üretilmedi. Hergün yarın paranızı iade edeceğizdeniliyor. Ne hesaba yatırıldı ne de elden teslim edildi. Firma Hüseyin bey ile görüşün diyor. Hüseyin bey her gün bir kaza yapmış oluyor. Sonuç yok malesef

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön