6 Günlük Cihazım Kendi Kendine Kapanıp Açılıyor!

Ali İhsan U. |

Samsung Galaxy S4'mü trump towers Saturn'den alalı 6 gün oldu. Telefon şarjdayken veya kendi kendine sürekli kapanıp açılıyor. Saturn'e bu akşam veya yarın sabah gideceğim. Ama arkadaşlar kesinlikle değiştirmezler, servise yollarlar diyorlar. Yorumlarda onu gösteriyor. 6 günlük telefon servise yollanır mı bilmiyorum. Samsung'tan ricam bu marka telefonları koşulsuz değişimini yapmaları; çünkü bu kadar para veriyoruz .

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali İhsan U.
  24 Ekim
  08:57

  nerde yapılmıştır 1750 lira verdim 6 gün elimde kaldı 1 aydır cihazda yok paramda yok Allah aşkına ya eylül 20 de aldım 24 ekimdeyiz fakat 20 iş gününü doldurduğu için yenisini talep ediyorum olmuyor tatiller sayılmıyor falan filan kimsenin beni aradığıda yok

 • Ali İhsan U.
  23 Ekim
  09:08

  Samsung gerçekten ayıp tamire gönderdiğim cihaz yazılım hatalı deyip geri geliyor geldiği gün yine aynı sorun var hemde açar açmaz çiziksiz telefonumun ayrıca dosyasına çizikli yazılıp ta çizikli geri gönderen servisi de Allah'a havale ediyorum sıfır aldığım gün kapak ve koruyucu aldım telefona....

 • 07 Ekim
  14:05

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 27 Eylül
  23:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,