21 Aralık 2018
#11333200

5in1canpolat.com'da Verilmeyen Hizmet!

Sitelerinden iki ayrı çift aynı numara ayakkabı siparişi verdim. Kargo geldiğinde 300 lira üzeri alışverişlerde göndermeyi taahhüt ettikleri hediye gömlek yoktu. Ayakkabılardan biri göründüğünden çok başkaydı. Zinciri sarılmıştı ve diğer ayakkabı da aynı beden olmasına rağmen çok büyüktü. Müşteri temsilcilerini aradığımda yorgunluktan dolayı hediye ürünlerinin tükendiğini, büyük olan ayakkabının kalıbının büyük olduğunu bu sıkıntıyı diğer müşterilerde de yaşadıklarını istersem değiştirebileceklerini ama kargo ücretini benim ödemem gerektiğini söylediler. Hatanın onlardan kaynaklandığını ısrarla söyleyince iade ücretini ödemeyi kabul ettiler.

Nur Nur 7.746 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Nur05 Mart

  Instagram hesabım da tarafınızdan engellenmiş, sorunlara çözüm yolunuz takdire değer.

 • Nur22 Aralık 2018

  İki ayrı ayakkabı ikisi de 37 numara ama birisi bir beden büyük geliyor ayaklarıma, birebir aynı olduğunu söyleyemezsiniz. Küçüğünü göndereceğinizi söylediğiniz halde 1 hafta sonra arayıp elinizde kalmadığını söylüyorsunuz. Hediye ürününüzü seçtiğim halde bir türlü satın alma işlemini gerçekleştiremiyorum ve temsilciniz de zaten stokların tükendiği için alamadığımı söylüyor. Her türlü soruna açıklamanız sistem yoğunluğu. Instagram'da yorum yapmak istiyorum resimler yoruma kapatılmış. Süreci iyi yönetemiyorsunuz ve ısrarla haklı çıkmaya çalışıyorsunuz.

 • 5in1canpolat.com Temsilcisi21 Aralık 2018

  Nur Hanım Merhaba Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ayakkabılarımız kesinlikle kendi üretimlerimiz olduğundan bire bir kalıptır. Resimler deki ile birebirdir. 300TL üzeri alışverişlerinizde kesinlikle şartlar sitede belirtilmiştir. Linkten inceliyebilirsiniz. Siparişlerini incelediğimizde kampanyalı ürününüzü seçmemişsiniz. Bu yüzden sistem seçmediğiniz bir hediyeyi gönderemez. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 5in1Canpolat Müşteri Hizmetleri.

 • Nur20 Aralık 2018

  Ayakkabının 1 beden küçüğünü gönderecekleri o söyledikleri halde 1 hafta sonra arayıp ellerinde o ayakkabının kalmadığını söylediler. Geçen hafta yollayacaklarını söyleyip sonra böyle bir cevapla dönmelerinin doğru olmadığını söylediğimde yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Web sitesi yönetimi, müşteri hizmetleri, ayakkabı kalitesi facia bir marka olup fiyat olarak ederinin çok üzerinde fiyatlar talep eden bir firma. Bir daha asla alışveriş yapmam.

Ziyaretçi Yorumları