23 Mayıs
#12017990

5in1canpolat.com Yırtık Ürünleri Gönderiyor!

5in1canpolat'tan aldığım 3 üründe de hata var. Kot pantolonun cebi delik açıklama olarak böyle şeylerin olabileceği söylendi. Değiştirme değil tadilat yapacaklarını söylediler. Elbisenin kemeri yırtık, omuz dikişleri simetrik değil, kalite kontrolden geçen ürünlerin bu şekilde olmasına anlam veremiyorum. Çözüm yolu sunun diyorum ses yok. Nasıl işletmecilik bu anlamak mümkün değil. Mağduriyetimin giderilmesi gerekiyor.

Ebru Ebru 2.428 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ebru14 Haziran

    Çözüme gerek yok yani, defolu ürünü yeniymiş gibi satıp kullanmamızı bekliyorsunuz! Sizi her yere şikayet edeceğimden emin olabilirsiniz! Ürünlerimiz hatalı, biliyoruz ama ufak bir hata problem değil mi diyorsunuz, ticaret ahlakınız bu şekilde mi işliyor. Müşteri hakkını bu şekilde mi gasp ediyorsunuz. Biz de bedava kazanmıyoruz ki parayı, dağıtalım. Yazık bir de her yer de reklam yapıp, şöyle iyiyiz böyle kaliteliyiz reklamı yapıyorsunuz. Sizi şikayet eden insanları da Instagram gibi sosyal medya da etiketleyerek mağdur edebiyatı yapıyorsunuz. Şikayetlerimin altına yazdığınız cevapları, sosyal medyadaki yorumlarınızın hepsinin kaydını aldığımı ve hukuksal olarak da gerekli yerlere başvuracağımı bilmenizi istiyorum. Sizi haksız yere şikayet ediyormuşuz gibi yorumlarınızı bu cevabınızla gayet güzel yalanladığınız için de ayrıca teşekkür ederim. İyi günler.

  • 5in1canpolat.com Temsilcisi14 Haziran

    Ebru Hanım Merhaba Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size istemedende olsa yaşattığımız bu sorun için özür dileriz.Çalışma arkdaşlarımız dikkatli bir şekilde kontrol etmektedir.Fakat yoğunluktan dolayı ufak bir hata olmuştur. 5in1Canpolat Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları